The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА VOLVO & SAAB

#31
Ами заповядайте в наща тема Smile <!-- m --><a class="postlink" href="http://saab-club.com/forum/viewtopic.php?t=1132">http://saab-club.com/forum/viewtopic.php?t=1132</a><!-- m -->
Предлагам организаторите на срещите да се разберат и да ни предложат някаква интересна среща Smile
Reply

#32
Ами заповядайте в наща тема Smile <!-- m --><a class="postlink" href="http://saab-club.com/forum/viewtopic.php?t=1132">http://saab-club.com/forum/viewtopic.php?t=1132</a><!-- m -->
Предлагам организаторите на срещите да се разберат и да ни предложат някаква интересна среща Smile
Reply

#33
Ами ние по едно време имахме идея на едно мачле да ви каним, ама явно на никой не му се тича :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#34
Ами ние по едно време имахме идея на едно мачле да ви каним, ама явно на никой не му се тича :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#35
==========
Регистрирах се в Сааб, ама.
Може би вече 2 часа чакам да ми пратят на имейла - достъпа.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#36
==========
Регистрирах се в Сааб, ама.
Може би вече 2 часа чакам да ми пратят на имейла - достъпа.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#37
Efri 740 Wrote:==========
Регистрирах се в Сааб, ама.
Може би вече 2 часа чакам да ми пратят на имейла - достъпа.

Има някакъв проблем с пощата на дата.бг и при мене ти връща емаилите така че се ориентирай към другаде. Аз лично предпочитам гмайл а и яхуу направиха изтересен дизайн последния месец.
Reply

#38
Efri 740 Wrote:==========
Регистрирах се в Сааб, ама.
Може би вече 2 часа чакам да ми пратят на имейла - достъпа.

Има някакъв проблем с пощата на дата.бг и при мене ти връща емаилите така че се ориентирай към другаде. Аз лично предпочитам гмайл а и яхуу направиха изтересен дизайн последния месец.
Reply

#39
Идеята е хубава и още по-хубаво е че набира скорост!
Мисля, че трябва сериозно да се помисили и да поработим заедно със Сааб за реализация на идеята на Мишел за дарение за деца покрай Коледа! Има ли някакви конкретни предложения за домове или конкретни деца?
Мисля, че най-добре ще бъде кой с колкото може да се включи. Още е рано да се харчат пари на клуба или поне докато не се понасъбере някакъв фонд.
В най-скоро време ще кача на файловия сървър една бланка на договор за дарение, който да се използва от клубарите за внасяне на средства извън членския внос в полза на клуба, като посочват изрично целите, за които желаят да се разходват дарените средства. Трябва УС да реши кой да подписва договора от името на клуба в оперативен характер. Може би най-добре касиера.
Сега се сещам, че нямаме знаме на клуба! Big Grin Каква дружина сме без байрак и без байрактар на таз Мишел войвода? :lol:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#40
Идеята е хубава и още по-хубаво е че набира скорост!
Мисля, че трябва сериозно да се помисили и да поработим заедно със Сааб за реализация на идеята на Мишел за дарение за деца покрай Коледа! Има ли някакви конкретни предложения за домове или конкретни деца?
Мисля, че най-добре ще бъде кой с колкото може да се включи. Още е рано да се харчат пари на клуба или поне докато не се понасъбере някакъв фонд.
В най-скоро време ще кача на файловия сървър една бланка на договор за дарение, който да се използва от клубарите за внасяне на средства извън членския внос в полза на клуба, като посочват изрично целите, за които желаят да се разходват дарените средства. Трябва УС да реши кой да подписва договора от името на клуба в оперативен характер. Може би най-добре касиера.
Сега се сещам, че нямаме знаме на клуба! Big Grin Каква дружина сме без байрак и без байрактар на таз Мишел войвода? :lol:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)