The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подгрев външни огледала? Спря да работи.

#1
Здравейте, колеги! Имам едно питане ако сте се натъквали на моят проблем. Карам Volvo 850 На страничните огледала работеше подгрева само на шофьорското. Сега и там спря. В тези студове ме страх да го разглобявам за да не счупя някоя пластмаса или спукам някой елемент. Ако някой знае за слабо място в тяхната работа нека да сподели, за да не проверявам на принципа "Проба грешка" Мисля си дали става дума за лош контакт или нещо друго? Възможно ли е да изгори реотана за подгряване, защото там няма силно затопляне. Благодаря ви предварително за споделените мнения!
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#2
Предпазител?
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#3
Не съм преглеждал. Трябва да видя къде стои. Според мен става дума за лош контакт на клеймите под самото огледало или изгорял реотан, защото само на шофьорската врата работеше и след време спря. Ако е предпазител би трябвало да не работят и двете огледала едновременно.
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#4
Колега увеличава се съпротивлението на самия реотан и не може да загрее.
Ток минава през него, но не нагрява.Решението е ново стъкло.За всеки случай
направи замерване с Мултицета.
Reply

#5
Гледах в руския саит как се сваля стъклото на огледалото, но ще изчакам да се затопли времето. Преди време имах друга кола (Ауди), на която ми бяха свалили само стъклата. Като монтирах новите едното се спука от неравномерен натиск. Направо ми стана лошо...Сега не ми се рискува, но като се познавам със сигурност ще намеря начин да разбера причината да не работят.
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)