This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CarPC във VOLVO-то или как мечтата се материализира
Въпроса е, че се чувствам най-добре в Windows среда. Правил съм това-онова през годините, и сега ще мога да го приложа, докато при таблетите ще трябва тепърва да му уча ОС-а кое, къде, как, защо. Пък и си крайно ограничен и откъм хардуер, че и откъм софтуер (предполагам за софта де).
В облегалките АКО се появи екран ще е един за детето в шоф. подглавник. Подсигурил съм си един подглавник за да имам терен да си правя сухи тренировки Smile

п.п. Казвам "АКО се появи" защото екран в облегалката привлича внимание, а аз целя точно обратното - да ми е кеф, но само аз да си знам за това.
Цитирай
Thanks given by:
а да това го четох, ами действай ако мога да съм ти полезен с нещо можеш да се обадиш по всяко време!

Поздрави
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Моля, участниците дотук в темата (и не само) да се обръщат към мен само с VolvoCarPC, без други имена.
Благодаря за разбирането.
Цитирай
Thanks given by:
...... но имам от къде да намеря евтини таблети.
Сподели и с нас колега - да се обзаведем и ние/чрез теб Smile )
Цитирай
Thanks given by:
Ами скачаш в E bay тук в Англия и за £40-50 си грабваш един от Корея или Китай и си готов Smile

Ето ти и линк:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk/itm/VIA-8650-7-Google-Android-2-2-Tablet-PC-MID-WIFI-Cam-/320841245405?pt=UK_iPad_Tablets_eReaders&hash=item4ab3a0e2dd">http://www.ebay.co.uk/itm/VIA-8650-7-Go ... 4ab3a0e2dd</a><!-- m -->

гледаш Feedback- а на продавача и ако е между 95- 100% купуваш, Корейците по-принцип са много коректни в E bay UK, платиш ли си стоката я имаш след около 15 дни.

Поздрави
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
VolvoCarPC Случайно ей така да те познавам :mrgreen: .Може да ми отговориш на лични.Няма да издам :mrgreen: .Но 100% съм сигурен че знам кой си.Поздрави
Цитирай
Thanks given by:
И ако всичко стане, както трябва ще чакаме един детайлен и пълен със снимки материал . Успех!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Цитирай
Thanks given by:
vil4an76 написа:VolvoCarPC Случайно ей така да те познавам :mrgreen: .Може да ми отговориш на лични.Няма да издам :mrgreen: .Но 100% съм сигурен че знам кой си.Поздрави

Сигурно ще ползва пиратски уиндос и не иска министър Цветанов да го надуши. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Цитирай
Thanks given by:
Tisho написа:Сигурно ще ползва пиратски уиндос и не иска министър Цветанов да го надуши. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хахаха, хареса ми.
Имам два лиценза за ХР, а сега де.
Обаче Centrafuse 100% ще е пиратска Smile
Цитирай
Thanks given by:
VolvoCarPC написа:Обаче Centrafuse 100% ще е пиратска Smile

Това интересно, Има ли го за WIN CE 6.0 ?
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)