The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вода в маслото, помощ.

#11
AIAKS Wrote:За да не пускам нова тема ще ползвам на колегата темата стига да не се обиди.
При мен се получи същия проблем само ,че с разликата ,че колата и студена и топла си пуши пара от зад. Възможно ли е пак да е идва проблема от въпросната цедка ?
Водата изчезва маслото е на боза. Иначе пали и върви перфектно. Гледах капачката на главата и там ми изглежда всичко наред.
Наи вероятно си духнал гарнитура, щом и маслото е на боза. Виж дали надува водните съединения както ти каза и колегата viper_c . Другия вариант е да напълниш разширителния съд до горе при работещ двигател и да гледаш за мехури. Бълбука ли почти е сигурно, че е гарнитура.
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#12
Тука и аз съм за гарнитура, но комбинирана със запушена цедка!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#13
aleksandar_stefanov Wrote:
AIAKS Wrote:За да не пускам нова тема ще ползвам на колегата темата стига да не се обиди.
При мен се получи същия проблем само ,че с разликата ,че колата и студена и топла си пуши пара от зад. Възможно ли е пак да е идва проблема от въпросната цедка ?
Водата изчезва маслото е на боза. Иначе пали и върви перфектно. Гледах капачката на главата и там ми изглежда всичко наред.
Наи вероятно си духнал гарнитура, щом и маслото е на боза. Виж дали надува водните съединения както ти каза и колегата viper_c . Другия вариант е да напълниш разширителния съд до горе при работещ двигател и да гледаш за мехури. Бълбука ли почти е сигурно, че е гарнитура.

До сега нямах време да и обърна внимание на колата,че бях много зает. Но по това което чета най вероятно съм за гарнитура. Още като я купих колата ми направи впечатление ,че като загрееше и продължаваше да си пуши пара от зад но мислех,че е от студовете. После ми изчезна парното нямаше топло само студено духаше явно е намалявал антифриза докато не ми и прегря накрая но бях в едно задръстване и нямаше как да отбия веднага. Sad
Другата седмица ще я закарам при един познат майстор във Враждебна да я погледне и ще видим какво ще излезе.
Благодаря ви за съветите. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)