The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti skid service required?

#11
WAL Wrote:Колега и на мен ми излиза Anti skid service required с жълт триъгълник в средата на таблото и от дясно хлъзгаща се кола,но не ми излиза постоянно.Ходих в МПФ и приемчика ми каза ,че датчика е разположен много близо до двигателя и генерацията и от температурата се лъже и ако не свети постоянно няма нужда от подмяна и така си карам вече 5-6 месеца,като цяла зима нямаше никакъв проблем.А за диагностиката ако питаш мен по добре си отиди в МПФ.

Има ли развитие по темата при теб, че и при мен е по същият начин - свети когато е много топло!!!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#12
Здравейте колеги! Оправиха се нещата при мен, но всичко се оказа от просто, по-просто... Миналата година при същите индикации по таблото отидох в сервиза на МПФ и след диагностика и сервизна работа ми казаха, че с е наложило да се смени датчика на ABS' а на предно ляво колело. Сега отидох в друг сервиз, направиха диагностика, вдигнаха колата и се видя, че е е прекъснат кабела...... Оказа се, че миналата година в МПФ не са сменяли никакъв датчик, а само са снадили кабела, който тази зима от снеговете и леда отново се е скъсал на снаденото място... Изводите си ги правете сами. Аз не искам да ги чуя, нито да ги видя тези "специалисти" от фирмения сервиз...
Reply

#13
За съжаление и при мен днес на жегата се появи, след карана из София тръгвам да паля и не мигат всички лампи както обикновено, запалих колата и изписа Anti-skid service required, зачудих те и тръгнах карай я 1-2 км и я изгасих, след това не се появи този надпис. При палени всичко и е като по старому.
В четвъртък ще хода към МП за ми проверят климатика да ли има нужда от пълнене и ще я закачат да видим какво ще излезе. Дано да не е нещо сериозно.
Volvo V50 2.0D, D4204T 2006 година
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)