The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци !

(12-08-2019, 10:27 AM)hansito Wrote: Ето го и моя хубавец.
2006-та година е имало ниво Inscription...?! Huh За първи път виждам. Има го, но от 2015-та...
Иначе автомобила изглежда перфектно! Честито!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

Photo 
Пичове след години живот в САЩ решихме с жена ми да се приберем за по дълго в България. Работих тамв бизнеса с коли и си докарах от там Волво ХЦ 60, 2015, 2.5 Турбо Т 5 премиер. Малко я одраскаха в контейнера ама здраве да е. Ще я боядисам. Не съм влизал във форума от 2012 г. Желая на всички здраве и да се радваме на волвата дълги години.


Attached Files Thumbnail(s)
   
maora
from the land of the big white cloud.
Reply

Quote:Пичове след години живот в САЩ решихме с жена ми да се приберем за по дълго в България. Работих тамв бизнеса с коли и си докарах от там Волво ХЦ 60, 2015, 2.5 Турбо Т 5 премиер. Малко я одраскаха в контейнера ама здраве да е. Ще я боядисам. Не съм влизал във форума от 2012 г. Желая на всички здраве и да се радваме на волвата дълги години.


Честито колега. Хубаво че има хора които се връщат в България. Радвам се за теб.
Моля ти се, ако е удобно, напиши ми колко ти излезе контейнера и какви документи придружаваха колата. Благодаря.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

Аз в сащ се занимавах с коли и съм търсил моята доста време. Обмитявам на ротердам, по евтино е . От Лонг Бийч до Бургас, през София ми излезе около 5000 долара всичко. Транспорт, митници (обмитявам Ротердам) , технотест, транзитки и т.н. Ако имаш повече въпроси обади ми се на 0876987990. Мога да ти кажа всичко за вноса от Сащ.
maora
from the land of the big white cloud.
Reply

Maora, благодаря колега. Ще ти пиша съобщение на лични преди да ти се обадя заради часовата разлика. За сега нямам нищо конкретно. Разбирам че документи като bill of sale, фактурата от парите за транспорта ги искат. В смисъл че това са стандартните документи. Освен тези ми беше интересно има ли други. Мерси още веднъж. Чувал съм че на Ротердам са скъпички ама то Европа има ли евтино вече...
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

Да пиши, звъни на вайбър няма проблем.
maora
from the land of the big white cloud.
Reply

Photo 
Здравейте, колеги!
Влезнах да видя жив ли е този форум и се оказа, че не само е жив, ами и с радост видях, че темата която бях създал преди бая години, все още е активна Big Grin

Айде да покажа новият камион и аз де....  Rolleyes

[Image: 122559148_3819063111451789_3770652095031...e=5FC2F540]
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

След дълги години четене на форума, присъствие от дъжд на вятър вече съм собственик на Волво XC60 R Design 2.0D автомат. За половин ден каране и изминати около 100-на километра се натрупаха много положителни емоции и впечатления, тепърва ще я разучавам колата.На реални 254к., надявам се да няма грижи при правилна поддръжка.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)