The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проверка за валидна застраховка ГО

#31
ами няма я и туй то.утре ще говоря с тоя дето всяка година ми прави застраховките.И нещо почвам да се замислям,дали нее най-добре ,да си я сключвам сам в в определената з.компания
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#32
ами няма я и туй то.утре ще говоря с тоя дето всяка година ми прави застраховките.И нещо почвам да се замислям,дали нее най-добре ,да си я сключвам сам в в определената з.компания
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#33
Нещо е забил сайта.
Неможе да се напише нищо!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#34
Нещо е забил сайта.
Неможе да се напише нищо!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#35
Efri 740 Wrote:Нещо е забил сайта.
Неможе да се напише нищо!
Сайта не е забил - просто не се отваря коректно с Mozilla- та.
Отваряй с Интернет експлорер.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#36
Efri 740 Wrote:Нещо е забил сайта.
Неможе да се напише нищо!
Сайта не е забил - просто не се отваря коректно с Mozilla- та.
Отваряй с Интернет експлорер.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#37
ААААААААААА ще почна да попържам.на 22.12 06 си направих ГО .човека е сигурен ,щот е класната на щерка ми.е? днес проверих-----нямам валидна застраховка................................ко праим????
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#38
ААААААААААА ще почна да попържам.на 22.12 06 си направих ГО .човека е сигурен ,щот е класната на щерка ми.е? днес проверих-----нямам валидна застраховка................................ко праим????
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#39
ми пак аз ли съм най примерния :oops:
на мен всичко ми излиза изрядно:

Автомобил с регистрационен номер ХХХХХХ има застраховка 'Гражданска отговорност' към 03.1.2007 г.Налична информация (в т.ч. и за минали периоди)
начална дата на покритие крайна дата на покритие дата на сключване на полицата
30 Декември 2006 29 Декември 2007 29 Ноември 2006
01 Януари 2006 31 Декември 2006 29 Декември 2005
18 Януари 2005 31 Декември 2005


За застраховани моторни превозни средства, сведения за които не са отразени в тази страница, уведомявайте Комисията за финансов надзор ул. „Шар планина” № 33 или на e-mail: <!-- e --><a href="mailto:grajdanska@fsc.bg">grajdanska@fsc.bg</a><!-- e -->


За настъпили застрахователни събития след 1.01.2006 г. Информационният център към Гаранционния фонд предоставя на увреденото лице, във връзка с правото му да получи обезщетение, информация за застрахователя и застрахователната полица „Гражданска отговорност” на виновния водач, когато такава информация липсва в документа, издаден от съответния компетентен орган за настъпилото събитие (протокол за ПТП, констативен протокол или друг документ). Информацията се получава след писмено запитване от увреденото лице, придружено с копие от документа, издаден от съответния компетентен орган за настъпилото събитие, в който изрично са посочени датата и мястото на настъпване на застрахователното събитие и регистрационния номер на моторното превозно средство, причинило уврежданията.


пише се номера на колата с български букви, и кода който е отдолу. ае успех с проверките :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#40
ми пак аз ли съм най примерния :oops:
на мен всичко ми излиза изрядно:

Автомобил с регистрационен номер ХХХХХХ има застраховка 'Гражданска отговорност' към 03.1.2007 г.Налична информация (в т.ч. и за минали периоди)
начална дата на покритие крайна дата на покритие дата на сключване на полицата
30 Декември 2006 29 Декември 2007 29 Ноември 2006
01 Януари 2006 31 Декември 2006 29 Декември 2005
18 Януари 2005 31 Декември 2005


За застраховани моторни превозни средства, сведения за които не са отразени в тази страница, уведомявайте Комисията за финансов надзор ул. „Шар планина” № 33 или на e-mail: <!-- e --><a href="mailto:grajdanska@fsc.bg">grajdanska@fsc.bg</a><!-- e -->


За настъпили застрахователни събития след 1.01.2006 г. Информационният център към Гаранционния фонд предоставя на увреденото лице, във връзка с правото му да получи обезщетение, информация за застрахователя и застрахователната полица „Гражданска отговорност” на виновния водач, когато такава информация липсва в документа, издаден от съответния компетентен орган за настъпилото събитие (протокол за ПТП, констативен протокол или друг документ). Информацията се получава след писмено запитване от увреденото лице, придружено с копие от документа, издаден от съответния компетентен орган за настъпилото събитие, в който изрично са посочени датата и мястото на настъпване на застрахователното събитие и регистрационния номер на моторното превозно средство, причинило уврежданията.


пише се номера на колата с български букви, и кода който е отдолу. ае успех с проверките :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)