The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли все още съвестни механици?

#1
Здравейте, колеги! Имам човек, който ми поддържа колата Volvo 850. Не съм доволен от него изобщо. Работи без да мисли, грубо,просташки и много лъже. Последният път даже не монтира кората под двигателя защото явно при следващо ходене ще трябва да си прави труда да я сваля, а това е "Губене на време" попитах го къде е и ми обясни, че не имало а това не е вярно защото аз карам колата и тнт. Просто ме излъга! Мога да разкажа още подобни примери, но няма смисъл да губя време. Ако някой от вас може да ми помогне да открия човек, който работи с желание и съвестно ще бъде една голяма услуга. Предполагам има и такива разбиращи и занимаващи се предимно с Volvo. Предлагам да отворим една такава тема защото повечето от нас обичат колата си и искат едно по-нормално отношение. От София съм помогнете да открия нормален монтьор?
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#2
Имаше една тема за похвали и оплаквания.Мисля че там ще намериш решение на проблема си.Успех!
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#3
Погледни тази тема <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=13513">viewtopic.php?f=21&t=13513</a><!-- l -->
Успех!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#4
Пробвай тук <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gt1service.com/">http://www.gt1service.com/</a><!-- m --> Wink
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#5
soni Wrote:Здравейте, колеги! Имам човек, който ми поддържа колата Volvo 850. Не съм доволен от него изобщо. Работи без да мисли, грубо,просташки и много лъже. Последният път даже не монтира кората под двигателя защото явно при следващо ходене ще трябва да си прави труда да я сваля, а това е "Губене на време" попитах го къде е и ми обясни, че не имало а това не е вярно защото аз карам колата и тнт. Просто ме излъга! Мога да разкажа още подобни примери, но няма смисъл да губя време. Ако някой от вас може да ми помогне да открия човек, който работи с желание и съвестно ще бъде една голяма услуга. Предполагам има и такива разбиращи и занимаващи се предимно с Volvo. Предлагам да отворим една такава тема защото повечето от нас обичат колата си и искат едно по-нормално отношение. От София съм помогнете да открия нормален монтьор?
Еи за това сам си правя всичко. Което не ми е по силите става с приятели и предимно на моя територия.Колкото пъти съм пробвал да си оставя някоя от колите при маистор , само теглило после, вечно нещо осрано , вечно то така си беше , то това не е от мен и т.н. ....
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#6
Колега soni, аз лично ходя само при един майстор. Лично за мен работи много добре, не е мърляч и не лъже! Сервиза му не е най-хубавия, но има всичко необходимо. Ако имаш желание да те пратя при него, пиши ми на ЛС, за да не правя реклама във форума. Наистина до сега не съм имал никакви забележки спрямо него. Всеки път, за каквото и да било, ходя при него да ми оправи колата(Волво 850).
Успех!
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#7
yogi479 Wrote:Пробвай тук <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gt1service.com/">http://www.gt1service.com/</a><!-- m --> Wink
Прочетох хубави думи за този сервиз.
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#8
aleksandar_stefanov Wrote:
soni Wrote:Здравейте, колеги! Имам човек, който ми поддържа колата Volvo 850. Не съм доволен от него изобщо. Работи без да мисли, грубо,просташки и много лъже. Последният път даже не монтира кората под двигателя защото явно при следващо ходене ще трябва да си прави труда да я сваля, а това е "Губене на време" попитах го къде е и ми обясни, че не имало а това не е вярно защото аз карам колата и тнт. Просто ме излъга! Мога да разкажа още подобни примери, но няма смисъл да губя време. Ако някой от вас може да ми помогне да открия човек, който работи с желание и съвестно ще бъде една голяма услуга. Предполагам има и такива разбиращи и занимаващи се предимно с Volvo. Предлагам да отворим една такава тема защото повечето от нас обичат колата си и искат едно по-нормално отношение. От София съм помогнете да открия нормален монтьор?
Еи за това сам си правя всичко. Което не ми е по силите става с приятели и предимно на моя територия.Колкото пъти съм пробвал да си оставя някоя от колите при маистор , само теглило после, вечно нещо осрано , вечно то така си беше , то това не е от мен и т.н. ....
Като ми монтираха алармата остана една щипка на земята, централно се заключват вратите от бутона на предна дясна врата, а не от шофьорската както беше. Това е само началото. В движение пуснах пръскалката на чистачките и се активира имобилаизера. Колата изгасна на сред пътя. Добре, че не се случи на Цариградско със детето в колата. Това е само един от многото примери. Най-много ме дразнят като започнат да изкарват колата виновна. Колко е трудно за работа, колко тъпо е измислена. И всичко това го обяснява без зъби и с небръсната физиономия от няколко дни. Като разбира толкова много и е толкова умен защо прилича на парапитек!? Защо не произведе той една кола или да отиде да се кандидатира за консултант в някой завод за автомобили! Има един хубав израз "На крива ракета космоса и виновен" Да не казвам баш думите, че са нецензурни...Не ви ли писна от такива хора?!
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#9
Писнало ни е разбира се. Предлагам към темата за похвали и оплаквания да направим тема НЕ ХОДЕТЕ В ТОЗИ СЕРВИЗ И БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕКО ОТ ТОЗИ " МАЙСТОР " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#10
На мен лично Arrow отдавна Wink

Та по тая причина от както имам 4-ката (близо три години..) си посещавам един майстор за който ако желаете мога да дам координати. Сервиза обаче му е във Велико Търново и би бил полезен за колегите от околията. Навремето ми спечели доверието като единствен той ми даде консултация какво аджаба ми се случва с мотора и защо не работи като хората. Всички останали които бях посетил с цел да си реша проблема говореха за отваряне на мотора и "...тогава ще видим какво му е и колко пари ще ти струва синко Wink " ... на другия ден имах "нов мотор" Arrow както се казва в кавички имайки в предвид възрастта му. От тогава си го уважавам и само при него. Принципно умея да уважавам И Аз но не търпя да ме правят на кавал по какъвто и да е бил повод и рано или късно истината излиза наяве, за което аз лично се постаравам. За майстора който споделям само да вметна, че не е специализиран точно във Volvo. Занимава се предимно с джипове и други марки леки коли. Мисълта ми е, че моята четворка е една от малкото Volva които ходят там но въпреки всичко относно работата му мога да кажа само хубави неща :lol: :lol: :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)