The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Дата и място на Национална среща 2012?
You do not have permission to vote in this poll.
Комплекс ханче Боаза
11.25%
9 11.25%
Хотел Европа - Хасково (само за периода 30.06.-01.07.)
35.00%
28 35.00%
23.06.-24.06.
6.25%
5 6.25%
30.06.-01.07.
6.25%
5 6.25%
Узана
5.00%
4 5.00%
Бяло камъне
2.50%
2 2.50%
Хисаря
30.00%
24 30.00%
Старозагорски мин. бани
3.75%
3 3.75%
Total 80 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща Волво Клуб 2012г.

#11
Тя работата е ясна, че отива към "Ядене и пиене"
[youtube] <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=6G_xNZZ9I_0">http://www.youtube.com/watch?v=6G_xNZZ9I_0</a><!-- m -->[/youtube]

#12
Ама Тишо, кога на национална среща не се е яло и пило! Аз си спомням една от 2008 на Горно Изворово такъв купон се беше спретнал с такова ядене, пиене, танци гости от арабските страни , клоуни , военни и прочие други купонджийски простотии, че ми се ще пак да стане така . Пък какъв дъжд валеше..... Ама за тази цел е нужен дух и желание у всички.....
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#13
mevdo Wrote:Ама Тишо, кога на национална среща не се е яло и пило! Аз си спомням една от 2008 на Горно Изворово такъв купон се беше спретнал с такова ядене, пиене, танци гости от арабските страни , клоуни , военни и прочие други купонджийски простотии, че ми се ще пак да стане така . Пък какъв дъжд валеше..... Ама за тази цел е нужен дух и желание у всички.....

ти затова ли стоя цяла нощ на вън????
щото ти капеше покрива на стаята или търсеше звездите зад облаците :mrgreen: :mrgreen:

#14
gadnia_metal Wrote:ти затова ли стоя цяла нощ на вън????

Не бре, за да могат да спят останалите в хотела.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#15
Cavalera Wrote:
gadnia_metal Wrote:ти затова ли стоя цяла нощ на вън????

Не бре, за да могат да спят останалите в хотела.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ако ВИЕ двамата случайно злоупотребите с тежки спиртни напитки отново, и проявите желание да събличате индивиди от мъжки пол, като мен и някои други общи познати, аз смятам отново да стоя цяла нощ навън.
Само че този път кебапчетата ми ще бъдат с алармена сигнализация , та да мога да разбера кой от вас ми ги краде от чинията...... :twisted:
Апропо на онази среща стояхме навън, с Веско от Пловдив и слушахме цяла нощ ASIA в неговата кола, даже осъмнахме, ама то много дискография , много албуми и ние нали сме им фенове ....та така.... :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#16
Темата е разчистена ! Моля да не се прекалява със спама!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#17
Asia са много кефеща група особенно първите два албума Asia' 82 и Alpha'83. Поздрав за добрия избор на музика! Нали знаеш,че всички техни албуми започват с А и са една дума. Smile
Volvo For life!

#18
Аз специално знам много за тях. Щото оттогава / 1982/ съм им фен !
Ама стига толкова , като дойдеш на среща това лято ще си говорим и слушаме заедно .
Никой не коментира място и време на срещата от три четири дни насам, номера е да е някъде в Централна България, давайте идеи колеги. В края на юни например.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#19
Аз тогава съм се раждал, но не ми пречи да съм им фен! Big Grin

Спирам, че оспамих националното мероприятие

Поздрави
Volvo For life!

#20
Този месец ще ме пръснат от изпити, ще се надявам да нямам поправки за да мога да присъствам Big Grin според мен края на Юни е добре аз предлагам дати 28-30 Това е моето предложение, ще чакам и останалите да се включат и да се уточнят както датите така и МЯСТОТО :mrgreen:
п.с. да не стане един ден в Узана и на другя в Хасково
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)