The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Варна 01.04.2012 - Шеги и закачки ...

#11
Ахх този последния кеФари Smile
Reply

#12
bg_tiger1978 Wrote:
TauCaHa Wrote:Я обяснете с 2 изречения как да стигнем до мястото Smile
А какво знаете във Варна? От Добрич като влизате във Варна и веднага по правата Ало-Ало :mrgreen: Ако се обадите ще Ви посрещнем Wink

Ами знам гара,автогара,спортна зала,метро,наистина доста неща,кажете до какво е близо :geek: няма смисъл да изброявам


П.П Сега видях кординатите и го намерих и се ориентирах,мерси Smile
Продавам : касетофон Volvo Sc-700
[Image: ab204286.gif]
Reply

#13
Къдравост при Прасковите
Тази болест е най-страшна и упорита при прасковите,за да се преборите успешно с нея най-важно е зимното пръскане с бордолезов р-р и 2-рото пръскане с меден препарат,последвано от пръскане с тирам.Сега вече е късно да се пръска с тях и най-доброто решение е да пръскате със скор+нексид,това е комбинация освен за къдравоста и за въшка и плодов червей.Трябва да напръскате поне 3 пъти през 10-12дни,а ако превалява през 8-10дни. Ей шъ, слушай к'во не те знам от ко си болен, ма ако си въшлив хич не ни са вясвай :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#14
И в тоя ред ма мисли..
Говорят плодни ,две дръвчета,
-Виж ся' , имаме проблем,
завъдили сме Ний въшлета,
лек дай та да се отървем :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#15
bg_tiger1978 имал проблем с това, че много често употребявал "Да еба". Влиза в един магазин за хранителни стоки и казва на продавачката
- Г-жо да еба, дайте ми едно пиле да еба.
Продавачката се възмутила и се развикала:
- Ама господине какви глупости говорите.
bg_tiger1978 продължил да настоява:
- Г-жо да еба, аз не искам вас да еба искам едно пиле да еба.
Продавачката не издържала и викнала полицая да се справи с bg_tiger1978.
Полицая вкарва bg_tiger1978 в една стая и го пита какво иска от продавачката. bg_tiger1978обяснява:
- Господин полицай да еба, аз казах на продавачката да еба да ми даде едно пиле да еба, тя си помисли, че искам нея да еба и накрая изивка вас да еба.
Полицая сърдито:
- Седнете господине.
- Ама аз мога и прав да еба..... Confusedhock: :o Confusedhock:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#16
Намерих тука един линк, който е публикуван от един дето се казва Дидо Николов, та се чудя кой какво ли общо има с нашето bg_tiger1978-че, който май е в същия сектор и с подобни имена ...... май ....... Wink

кой от тези е bg_tiger1978 ???

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#17
Браво , браво сериозни шегаджии има тук,, много мило чувство за хумор и от двамата , кефите ме ще ви звънна !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#18
Quote:http://vbox7.com/play:29ac1f60c6


Здравейте!

Като Специалист от най-общ характер /в т.ч. и медицински - невролог, психиатър, психоаналитик и пр.псхарии /, внимателно и неколкократно преглеждайки и анализирайки горния видеоматрЯл, най- отговорно смея да заявя следното:


1(І. Здравословно състояние

Двата субекта, представени във видеото, най-вероятно страдат от т.нар. "временна загуба на здрав разум" или както е известно в медицината - ВЗЗР
Това заболяване се характеризира с различни симптоми, най-честите от които са: хиперактивност, неадекватно поведение,по някой път граничещо с абсурдност и склонност към самонараняване. В някои случаи човек, заболял от ВЗЗР, започва да нанася с глава удари по твърди предмети , погрешно смятайки , че по този начин ще увеличи мозъчните си гънки. Уви, медицината отдавна е доказала по неоспорим начин, че това е невъзможно. Дори тъкмо обратното - по този начин става изглаждане на мозъчната кора.
Всичко това се наблюдава в посочения видеоклип.

ІІ. Причини за заболяването.

ВЗЗР само по себе си не е заразно заболяване.Най-често от него страдат индивиди от мъжки пол на възраст от 18-20 до 35-40 години, но медицината познава и изключения от това правило. Обикновено причината е в употребата на леки упойващи вещества или липса на трудово натоварване / или т.нар. "слободия"/, какъвто е според мен и горният случай.

ІІІ. Лечение.

За щастие заболяването е лечимо.
Имайки предвид утрешната среща с участието на някои от заболелите, бих препоръчал следното:

1. Болният трябва да бъде обездвижен по подходящ начин, поради факта, че периодиката на изпадането му в състояние на хиперактивност и склонност към самонараняване е непредсказуема.Бъдете особено внимателни с него по време на тази фаза от лечението!!!
2. Същият трябва да се третира орално с твърди упойващи в-ва до привеждането му в безпомощно състояние. Той може и да отказва приемането им /все пак е болен и не е на себе си - обикновено бълнуват "жената, децата, трябва да си ходя" и др. подобни/, но лицата, ангажирани с лечението трябва да са непреклонни.
3. След изпадането на болния в безпомощно състояние, същият трябва да бъде транспортиран до дома си / практиката показва, че най-добри резултати се получават в домашни условия/. Обикновено, след преминаване на действието на упойката /1-2 дни в зависимост от конкретния организъм / болният може да се счита за излекуван /поне временно, тъй като заболяването често рецидивира до излизането на болните от упоменатите в т. І възрастови граници /.


Извинете ме за тъй дългото произведение в проза, но просто като прегледах въпросният видеоматериял , не можах да се въздържа да не дам компетентното си мнение.

Все пак не бива да се пренебрегва и факта, че диагностицирането е направено по дистанционния метод и има вероятност, макар и много малка, да съм сгрешил с диагнозата. Надявам се по време на ОС или в краен случай на НС да имам възможност да се запозная със случая и по-отблизо!



П.П. Колегите от Варна!
Моля да се отнесете с подобаваща сериозност към този случай и да не го приемате като 1-воаприлска шега. Все пак още сме 30.03.


Поздрави и приятно изкарване на срещата!

Д-р Иванофф - специалист психар
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#19
Аз си знаех, че bg_tiger1978 е зле, ама чак пък толкова - че си има и медицинско обяснение и термини - малииии :o Confusedhock: :?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#20
Ако в неделя ме видиш с това
.jpg   thumbnail.jpg (Size: 3.58 KB / Downloads: 1,005) Няма да се притесняваш няма да те коля просто ти е дошъл сезона за РЕЗИТБА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Резитбата на прасковата след повреди от студ зависи както от възрастта на дърветата, така и от степента на повредите.
Удобно и целесъобразно е при възрастните дървета след унищожаване на предстоящата реколта от ниски температури да се направят по-силна резитба на прасковата за подмладяване на обрастващите клонки и леко подмладяване на скелетните клони и разклонения. В такива случаи скелетните клони и разклонения на прасковите се съкращават за леко подмладяване обикновено на 2-4-годишна дървесина, като се реже над подходяща клонка или клонче за продължител.
Не бой се само ще те подмладя, ако не с ножа, то с специален любовен еликсир и подходяща млада клонка Tongue :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)