The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение от Варна!

#31
еми ДА.но предлагам това да го обсъбим на срещата.малко смешно ми става че ние варненци ще направим така дългоочакваната среща,точно в средата на зимата.но нали знаете лятото как се познаваме---еми най бели сме(не изгорели от слънцето)



последно повикване за ВОЛВО феновете от ВАРНА и региона:

НЕДЕЛЯ 7 ЕВРОЯНУАРИ 14>00 14>30 площадката на учебните коли ,зад ст. ю.гагарин(варна)
продължанието ще се реши на място

СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#32
еми ДА.но предлагам това да го обсъбим на срещата.малко смешно ми става че ние варненци ще направим така дългоочакваната среща,точно в средата на зимата.но нали знаете лятото как се познаваме---еми най бели сме(не изгорели от слънцето)



последно повикване за ВОЛВО феновете от ВАРНА и региона:

НЕДЕЛЯ 7 ЕВРОЯНУАРИ 14>00 14>30 площадката на учебните коли ,зад ст. ю.гагарин(варна)
продължанието ще се реши на място

СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#33
Аз ще дойда и ще доведа един с 240-1983 с мене.
Reply

#34
Аз ще дойда и ще доведа един с 240-1983 с мене.
Reply

#35
Там съм, освен ако не изникне нещо непредвидено, че на последък постоянно ми се случва. Предлагам срещите да се провеждат всяка първа неделя от месеца. :ctf:
Reply

#36
Там съм, освен ако не изникне нещо непредвидено, че на последък постоянно ми се случва. Предлагам срещите да се провеждат всяка първа неделя от месеца. :ctf:
Reply

#37
ехее, пичове, вие ще ми дойдете направо на тепсия Wink
Аз май отдавна не съм се обаждал тук, направо почнах да си губя чувството за съпричастност към клуба Sad
Да видим дали ще има някой с по-голям таралясник от мен... Wink
Reply

#38
ехее, пичове, вие ще ми дойдете направо на тепсия Wink
Аз май отдавна не съм се обаждал тук, направо почнах да си губя чувството за съпричастност към клуба Sad
Да видим дали ще има някой с по-голям таралясник от мен... Wink
Reply

#39
Jasen_440 Wrote:ехее, пичове, вие ще ми дойдете направо на тепсия Wink
Аз май отдавна не съм се обаждал тук, направо почнах да си губя чувството за съпричастност към клуба Sad
Да видим дали ще има някой с по-голям таралясник от мен... Wink




ще ще --аз.но докато емблемата ВОЛВО стои на колата ми, не ми пука от никви намеци иизречения
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#40
Jasen_440 Wrote:ехее, пичове, вие ще ми дойдете направо на тепсия Wink
Аз май отдавна не съм се обаждал тук, направо почнах да си губя чувството за съпричастност към клуба Sad
Да видим дали ще има някой с по-голям таралясник от мен... Wink




ще ще --аз.но докато емблемата ВОЛВО стои на колата ми, не ми пука от никви намеци иизречения


Attached Files Thumbnail(s)
   
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)