The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Десен волан ?

#1
Някой, има ли идея, може ли да се обърне 850-ка с десен волан на ляв, къде и колко би могло да струва? Питам тъй като се блазня за една Т5-ца от Англия.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#2
Някой, има ли идея, може ли да се обърне 850-ка с десен волан на ляв, къде и колко би могло да струва? Питам тъй като се блазня за една Т5-ца от Англия.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#3
Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.
Reply

#4
Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.
Reply

#5
ico850 Wrote:Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.

лесно се свиква и кошмарно се шофира по нашите "широки прави гладки и перфектни" пътища
десния волан си е за англия япония и австралия, другаде си е мъка
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#6
ico850 Wrote:Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.

лесно се свиква и кошмарно се шофира по нашите "широки прави гладки и перфектни" пътища
десния волан си е за англия япония и австралия, другаде си е мъка
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#7
ico850 Wrote:Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.
На мен пък изобщо не ми се мисли какво е да караш тук с десен волан!!! Не се излагай, това си е живо мъчение, рискуваш собствения си, пък и този на останалите живот, само се замисли как ще изпреварваш...?!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#8
ico850 Wrote:Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.
На мен пък изобщо не ми се мисли какво е да караш тук с десен волан!!! Не се излагай, това си е живо мъчение, рискуваш собствения си, пък и този на останалите живот, само се замисли как ще изпреварваш...?!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#9
ico850 Wrote:Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.
Карал ли си кола с десен волан? На извънградско изпреварването е нещо като висш пилотаж.
В този ред на мисли в mobile.bg около година се задържа едно прилично С80 на смешна цена (12к) с десен волан.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#10
ico850 Wrote:Ще и свикнеш на десния волан, иначе става много сложно направо не ми се мисли пък и какво му е на десния волан.
Карал ли си кола с десен волан? На извънградско изпреварването е нещо като висш пилотаж.
В този ред на мисли в mobile.bg около година се задържа едно прилично С80 на смешна цена (12к) с десен волан.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)