The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Като за начало..

#31
Оригинални за модела от Мотото е най сигурно, за 4хх и х40 са около 40лв комплекта, предполагам че за теб ще са около 50лв заради 5-те цилинтъра , даже можеш да ги питаш дали нямат аналог на твоите свещи за bi-fuel волвата...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#32
Оригинални за модела от Мотото е най сигурно, за 4хх и х40 са около 40лв комплекта, предполагам че за теб ще са около 50лв заради 5-те цилинтъра , даже можеш да ги питаш дали нямат аналог на твоите свещи за bi-fuel волвата...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#33
не
кабелите в м.п. са 260, свещите 60

:roll:
Reply

#34
не
кабелите в м.п. са 260, свещите 60

:roll:
Reply

#35
ще сменям съединител и мисля как най-накрая да стана член на клуба

принципно знам, че известните резерви, които имах към бичето (aka the legendary uncle red) не ме правят автоматично заслужил, обаче по-добре това закъсняло просветление, отколкото вечно заблуждение

вижте го пак:

[Image: Melnik0307_103.jpg]


та моля да кажете какво трябва да направя за да стана член и то в относително кратък порядък?
Reply

#36
ще сменям съединител и мисля как най-накрая да стана член на клуба

принципно знам, че известните резерви, които имах към бичето (aka the legendary uncle red) не ме правят автоматично заслужил, обаче по-добре това закъсняло просветление, отколкото вечно заблуждение

вижте го пак:

[Image: Melnik0307_103.jpg]


та моля да кажете какво трябва да направя за да стана член и то в относително кратък порядък?
Reply

#37
ами попълваш молба за членство(формално, при Жоро) и ми пращаш 10 кинта(неформално :-)) на сметката посочена в темата "Членски внос"(в На Лафче) и след това идваш на срещата и си получаваш членската карта. Ето така се става член
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#38
ами попълваш молба за членство(формално, при Жоро) и ми пращаш 10 кинта(неформално :-)) на сметката посочена в темата "Членски внос"(в На Лафче) и след това идваш на срещата и си получаваш членската карта. Ето така се става член
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#39
то ше дойде към края на месеца... :|
Reply

#40
то ше дойде към края на месеца... :|
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)