The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Като за начало..

#81
Е ха дано да нямам проблеми с колата, както и всички вие. А за сбирките наистина ще гледам да дойда на следващата. Сигурно ще имам доста въпроси но за сега даже не знам какво да питам. Но като се поуспокоя малко (все пак си купих Volvo) ще питам, не съм от най срамежливите
Reply

#82
Е ха дано да нямам проблеми с колата, както и всички вие. А за сбирките наистина ще гледам да дойда на следващата. Сигурно ще имам доста въпроси но за сега даже не знам какво да питам. Но като се поуспокоя малко (все пак си купих Volvo) ще питам, не съм от най срамежливите
Reply

#83
споко и безаварийни километри... и много бири(без колата!) Big Grin
volvo 740 2.4 tdi
Reply

#84
споко и безаварийни километри... и много бири(без колата!) Big Grin
volvo 740 2.4 tdi
Reply

#85
Само ще кажа , че моята "италианка"/850 комби 2.5 ТДИ 1997/ е за момента без забележки , върви като самолет и е на реални 168000, а на Zdravko 850 е подобна ,но на 460000 км! Нема да се плашиш, карай, но бъди безкомпромисен в поддръжката, axxis! :lol: :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#86
Само ще кажа , че моята "италианка"/850 комби 2.5 ТДИ 1997/ е за момента без забележки , върви като самолет и е на реални 168000, а на Zdravko 850 е подобна ,но на 460000 км! Нема да се плашиш, карай, но бъди безкомпромисен в поддръжката, axxis! :lol: :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#87
Е вече е с каско и аларма. Утре съм за ремъци, ролки, масло и филтри
И компромис с колата ми дори и не мисля да правя, че после през носа ще ми излезе
Reply

#88
Е вече е с каско и аларма. Утре съм за ремъци, ролки, масло и филтри
И компромис с колата ми дори и не мисля да правя, че после през носа ще ми излезе
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)