The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся хидравлична тръба за V70

#1
От заглавието всъщност не можах да се изразя ясно, но ми трябва това чудо, което идва от хидравличната помпа и стига до рейката. Това включва стоманена тръба и гумени маркучи от двете страни. Днес видях че при мен се е усукала тази желязна тръба по адски странен начин и не подлежи на изправяне (а и спира хидравличната течност към рейката) та ако някой подскаже някоя морга или има в наличност да свирка.
0882 000 612 Стефан
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#2
Може би тръбата за високото налягане доторре...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#3
mevdo Wrote:Може би тръбата за високото налягане доторре...

Добра логика монсеньорре, нека да е за високо налягане :lol:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#4
Преди месец видях в една авто-морга едно еС-70 на части. Моргата се намира в София,като тръгнеш по околовръстното от Горна Баня посока Овча Купел, вдясно ти се пада автокъща "Боми-ауто",след нея има пешеходен светофар и веднага след него вляво е моргата.Другаде където съм виждал Волва на части е на "Любляна"
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#5
Днес намерих в една морга прословутия маркуч и си взех белята...
Кой ме накарам да послушам тоя шемет от моргата, че смяната била за нула време и да не си губя времето до понеделник ами да го правя в съседния до него сервиз. Гледам пред него и около него все некви баварци и мержани викам си айде тук едва ли ще са аматьори. Започна се смяната и в един момент работата замря и тия взеха да се чудат и да се почесват. Кво става бе момчета ... ааа ми тоя накрайник към помпата е по различен от стария ... трябва да махнем ей таз противотежест долу на предния мост за да мине маркуча инак не става. Бе как ше махате фабрична част бре момци ... ем това е опцията инак ти връщаме прегънатия и се оправяй. Ей на луд станах още повече че "новия" маркуч май беше запушен, та си взех колата с нечовешки твърд волан. После като пофорсирах не знам дали от това се оправи но сега поне и сега уж имам хидравлика но нямам противотежест, но при първи удобен случай ще търся вариант да я слагам.
С горното излияние нека темата да се счита за приключена!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#6
Аматьори !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)