The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лагери на главина volvo v70xc

#1
Здравейте колеги имам едно запитване.Наскоро взе да ми се обажда предния десен лагер вие и не знам къде да търся да отида ли до мп или да търся по магазините,че ме притеснява цената.Прегледах си и другите колела но само предно дясно като го хвана и го разклатя се чува леко клопане а при другите няма шумове.Дайте някакъв съвет по номер на рама ли да го търся или по модел.Благодаря!
Reply

#2
Пробвай в СКАН ТЕХ


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.scantech-ltd.com">http://www.scantech-ltd.com</a><!-- m -->
Reply

#3
първо в МП по рама да ти намерят каквото трябва, вече ще имаш база за сравнения и от там на татък сам си решаваш
Reply

#4
Само гледай да не е OPTIMAL че скоро пак ще го сменяваш, SKF e най-добре но е към 750лв, Optimal e към 180лв и мисля че имаше някакъв среден вариянт към 280лв който беше добър избор като качество/цена, успех
Reply

#5
За XC 70 съм вземал от МП за около 350 - 380 лв. До сега 40 хил. км.
VOLVO XC70 AWD D5 185+
Reply

#6
Благодаря колеги! В понеделник или през седмицата ще отида да проверя за какво става на въпрос в мп дано да не ми свалят кожата от гърба с някаква космическа сума Smile
Reply

#7
Баба Яга Wrote:За XC 70 съм вземал от МП за около 350 - 380 лв. До сега 40 хил. км.
И аз това щях да добавя, че цената на оригиналната главина не е много по-скъпа ... на моето ХС90 (не знам дали са същите като за 70) му смениха главината преди да ми я продадат и цената беше около 370 лв. с ДДС.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#8
Колега ,недей да даваш грешни пари ,аз съм сменял две главини /предна и задна/,и двете си ги взех от SKF.Бяха марка FAG ,каквито бяха и оригиналните ,свалени от колата.Абсолютно оригинални са/може би Ви се вижда странно ,как така FAG oт SKF,просто са едно и също/ ,а цената беше 280-285 лв./бр.
Volvo S60 D5 - D5244 T - 2004
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)