The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Снимки от 28.01.2007

#1
Предлагам всички снимки да ги качите в Галерията направена от Unicata.

http://www.volvoclub-bg.com/forum/album_...?cat_id=17


ПП:Пускам темата,защото предполагам че не всички знаят за галерията.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#2
Предлагам всички снимки да ги качите в Галерията направена от Unicata.

http://www.volvoclub-bg.com/forum/album_...?cat_id=17


ПП:Пускам темата,защото предполагам че не всички знаят за галерията.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
BTW качил съм клипчета от предната среща, качени са на фаиловия сървър и имената на фаиловете(3 са) започват с IMG_... за парола и юзер питаите мишо (s0me0ne)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
BTW качил съм клипчета от предната среща, качени са на фаиловия сървър и имената на фаиловете(3 са) започват с IMG_... за парола и юзер питаите мишо (s0me0ne)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Колеги - фотографи,
предлагам да последваме примера на dimo за форматирането на снимките. А именно 640х480.
Оказва се, че точно този формат се разглежда най-лесно на монитора.
Лично аз довечера ще коригирам моите снимки и ще закача нови. :wink:

пп: Димо, вчера говорихте с Калоян, ако не греша, за програмка за обработване на снимки от /на цяла папка.
Молбата ми е: Ако не ти е проблем, да ми я пуснеш тук на ЛС, че имам вчера нащракани над 100 пози и не се виждам една по една кога ще се оправя. Sad
Reply

#6
Колеги - фотографи,
предлагам да последваме примера на dimo за форматирането на снимките. А именно 640х480.
Оказва се, че точно този формат се разглежда най-лесно на монитора.
Лично аз довечера ще коригирам моите снимки и ще закача нови. :wink:

пп: Димо, вчера говорихте с Калоян, ако не греша, за програмка за обработване на снимки от /на цяла папка.
Молбата ми е: Ако не ти е проблем, да ми я пуснеш тук на ЛС, че имам вчера нащракани над 100 пози и не се виждам една по една кога ще се оправя. Sad
Reply

#7
има програма за цяла папка и съм я пратил на Пламем, той каза 4е ще я лепне в някоя тема или ще направи нова, програмата се казва JPEG Resampler или нещо такова, много е малка и лесна за работа
А що се касае до размера нека снимките са поне 800*600, 640*480 вече е твърде малко
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
има програма за цяла папка и съм я пратил на Пламем, той каза 4е ще я лепне в някоя тема или ще направи нова, програмата се казва JPEG Resampler или нещо такова, много е малка и лесна за работа
А що се касае до размера нека снимките са поне 800*600, 640*480 вече е твърде малко
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
unicata Wrote:има програма за цяла папка и съм я пратил на Пламем, той каза 4е ще я лепне в някоя тема или ще направи нова, програмата се казва JPEG Resampler или нещо такова, много е малка и лесна за работа
А що се касае до размера нека снимките са поне 800*600, 640*480 вече е твърде малко

Току що качих една снимка с размер 800х600.
На последната 6-та страница е. Отвори я и виж, можеш ли без да движиш лентата долу и встрани да разгледаш цялата снимка.
Ако не можеш - пращай ми тази програмка, за бога! :evil:
Reply

#10
unicata Wrote:има програма за цяла папка и съм я пратил на Пламем, той каза 4е ще я лепне в някоя тема или ще направи нова, програмата се казва JPEG Resampler или нещо такова, много е малка и лесна за работа
А що се касае до размера нека снимките са поне 800*600, 640*480 вече е твърде малко

Току що качих една снимка с размер 800х600.
На последната 6-та страница е. Отвори я и виж, можеш ли без да движиш лентата долу и встрани да разгледаш цялата снимка.
Ако не можеш - пращай ми тази програмка, за бога! :evil:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)