The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Снимки от 28.01.2007

#21
Willie Wrote:Жорка, смили се над човека, качила съм 24 снимки, които вече са намалени.[-o< Хайде сега да не намаляме, за вбъдеще ще си знаем 800/600.ОК?
Но ако болшинството са "ЗА" да се мнамаляват, ще режа...к'во да правя?:roll:

П.П. Ако някой иска снимки от мойте, в реален размер (2048/1536) да ми даде на лични и-маил адрес и номерата на снимките! Smile

аз съм за 800х600 хем не са много големи че да се точат дълго, хем се виждат повече подробности. A Жоро, наистина ако не ги виждат целите - натисни F11
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#22
Willie Wrote:Жорка, смили се над човека, качила съм 24 снимки, които вече са намалени.[-o< Хайде сега да не намаляме, за вбъдеще ще си знаем 800/600.ОК?
Но ако болшинството са "ЗА" да се мнамаляват, ще режа...к'во да правя?:roll:

П.П. Ако някой иска снимки от мойте, в реален размер (2048/1536) да ми даде на лични и-маил адрес и номерата на снимките! Smile

аз съм за 800х600 хем не са много големи че да се точат дълго, хем се виждат повече подробности. A Жоро, наистина ако не ги виждат целите - натисни F11
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#23
Аз понасям до 1280х1024 на екрана, иначе съм на мнение колкото по голяма толкова по добре, от голямото винаги може да се направи малко, но обратното не винаги важи.
Reply

#24
Аз понасям до 1280х1024 на екрана, иначе съм на мнение колкото по голяма толкова по добре, от голямото винаги може да се направи малко, но обратното не винаги важи.
Reply

#25
Готово, колеги.
Току що качих "само" 48 снимки в галерията от знаменателната среща в неделя. Big Grin
Формата е 800х600 и май добре се получиха.
Reply

#26
Готово, колеги.
Току що качих "само" 48 снимки в галерията от знаменателната среща в неделя. Big Grin
Формата е 800х600 и май добре се получиха.
Reply

#27
GT1 Wrote:Готово, колеги.
Току що качих "само" 48 снимки в галерията от знаменателната среща в неделя. Big Grin
Формата е 800х600 и май добре се получиха.


Евала,Евала,Евала бе ЖОРЕ ти си най-велик........ и като голям управник и като кoмик. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


ПП:По телевизията ми припомниха тази колоритна песен :lol:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#28
GT1 Wrote:Готово, колеги.
Току що качих "само" 48 снимки в галерията от знаменателната среща в неделя. Big Grin
Формата е 800х600 и май добре се получиха.


Евала,Евала,Евала бе ЖОРЕ ти си най-велик........ и като голям управник и като кoмик. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


ПП:По телевизията ми припомниха тази колоритна песен :lol:
Orion - High Performance Car Audio
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)