The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в гр.Добрич на 12.08.2012 г.

#1
Здравейте на всички колеги от Добрич. Наближава втората неделя на месец август, а никой не е писал за провеждане на сбирка на клуба, затова реших да предложа място и час за среща на клуба, а именно: ресторант "Колибите" (м.Дъбовете) към 18,00 ч.. Разбира се ако някой има други предложения за място и час е добре дошъл да ги сподели.
Reply

#2
аз съм с теб
от скоро съм собственик на Волво но се надявам лозунгът " НЕ МЕ ЖАЛИ ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ" все още да тежи
Reply

#3
Там съм, стига да не се падам на работа! Smile
Reply

#4
...ако кажете къде се намира въпросното заведение мога и аз да прескоча на по биричка Wink
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#5
Това е в местността "Дъбовете" (Кобъклъка) на 1-2 км. от гр.Добрич, по пътя за гр.Шумен. При влизане от гр.Варна в гр.Добрич, веднага след КПП-то завивате на ляво по пътя за Силистра, след това на кръговото кръстовище завивате отново на ляво по пътя за Шумен, на около 500 м. ще видите асфалтиран път който влиза в гората, когато тръгнете по него той ще Ви отведе до две заведения, аз предложих първото от тях, понеже в р-т "Дъбовете" има детстки площадки и се събират доста семейства излезли на излет, но ако някой иска да доведе и бъдещите фенове на клуба (децата си), можем да направим среща там.
Reply

#6
Ето карта как се стига до там


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#7
Това подробно обяснение за Варненци ли е или за Добружански комбайнери като мен,живеещи във Варна ... :mrgreen:
Ще се опитам да се присъединя към Добричката чета.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#8
Аз ще се опитам да дойда ще бъда със семейството, за да опознаят Волво средата Wink
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#9
Kangalov Wrote:Това подробно обяснение за Варненци ли е или за Добружански комбайнери като мен,живеещи във Варна ... :mrgreen:
Ще се опитам да се присъединя към Добричката чета.


Винаги си добре дошъл, имаме малко пропуски последните месеци, но се надявам този да се съберем сериозна агитка.
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#10
Вале извинявай, но само толкова мога приятелю, все пак аз съм само един горски служител, ако все пак някой не може да разбере описанията ми, ще се опитам да уредя някой да очаква на КПП - Варна, всички наши приятели от Варна които искат да дойдат на тази сбирка, а защо не и от други градове. Вие прители само пишете, че искате да дойдите, пък ние като домакини ще видим какво можем да измислим за червения килим с който да Ви посрещнем
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)