The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в гр.Добрич на 12.08.2012 г.

#31
аз лично ще дойда може да закъснея малко но ще съм там, това ще е нещо непознато за мен и искам да опозная средата на волво
от скоро съм собственик на Волво но се надявам лозунгът " НЕ МЕ ЖАЛИ ЩЕ ТЕ НАДЖИВЕЯ" все още да тежи
Reply

#32
Ако все още има някой който не е разбрал, пояснявам: Последно, срещата ще се състои на 12.08.2012 (неделя) в 18,00 ч. в р-т "Дъбовете" м.Дъбовете (Кобъклъка), понеже хубавите питки тип "Мечка" се правят на момента, моля всеки да заяви колко човека да очакваме на сбирката за да дадем предварителна ориентировъчна бройка (за колегите от другите градове, ако не дойдите ще изтървете страхотни питки, такива не сте яли никъде, така че идвайте не се двоумете). :lol:
Reply

#33
forestmen Wrote:(за колегите от другите градове, ако не дойдите ще изтървете страхотни питки, такива не сте яли никъде, така че идвайте не се двоумете). :lol:
Лелее как бързо ме нави Big Grin Big Grin Big Grin Добави още 2 бройки питки към сметката Wink
Към колегите от Варна които ще присъстват - имам идея за една шведска Wink ъъъъъ...ъъ колона към Добрич.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод,
винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Reply

#34
Казвай идеята,че лично аз със бегачката и половинката ми ще отпрашим към 17 часа,за уречената среща.Дори смятам да мина по маршрута : Варна -Девня (по магистралата) ,после през Суворово,Вълчи дол,Ведрина,Одринци и направо при Мечките .... Wink :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#35
Kangalov Wrote:Казвай идеята,че лично аз със бегачката и половинката ми ще отпрашим към 17 часа,за уречената среща.Дори смятам да мина по маршрута : Варна -Девня (по магистралата) ,после през Вълчи дол и направо при Мечките .... Wink :mrgreen:
Аз съм от Видин все пак :roll: ,бих приел всяко предложение - ако искаш тук или на ЛС!
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод,
винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Reply

#36
Аз със сигурност ще идвам.Даже може 17:30 часа да съм на КПП-то за Варна да посрещна гостите! Smile Smile Smile
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply

#37
Колеги, днес разбрах, че за срещата са поканили оркестър за народна музика с певица и всички останали салтанати, така че утре (събота 11.08) се отдайте на репетиции и евентуално изучаване на Добруджанските хора и ръченици Big Grin . Мони във Вас ми е надеждата да ни отсрамите, че ако остане на мен оркестъра ще избяга и ще трябва аз да свиря, а тогава вече може и бой да ям, а ако се наложи и да пея и малкото дивеч който е останал и той ще избяга от гората :mrgreen: .
Reply

#38
Кога ли не съм те оправял в живота..... :oops: Няма да те оставя да се изложиш,а ти ще почерпиш в Златоград Big Grin
Reply

#39
Колеги,ако някой незнае къде точно се намира р-т Дъбовете и има нужда от помощ да пише,явяваме се на момента!
Reply

#40
MONKATA Wrote:Кога ли не съм те оправял в живота..... :oops: Няма да те оставя да се изложиш,а ти ще почерпиш в Златоград Big Grin
Абе какво да ти кажа, имам спомен за едно такова управяне на кръговото в Ловеч, а за почерпката нямаш грижи (то от тъста си знам, че зет и овца, наяване нямат).
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)