The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в гр.Добрич на 12.08.2012 г.

#51
Няма да се притесняваш, на мен и жената ни хареса срещата! Smile При следващата такава, пак ще дойдем! Smile
Reply

#52
Значи трябва всяка следваща среща да е като тази!Много съм доволен от срещатата,мястото и хората,с които се запознах!
Всеки знае и може със скорост,майката му е с ВОЛВО!
             (Цитат на моя баща!)
Reply

#53
По принцип това е целта на срещите.Радваме се,че на всички ви е харесало и се надяваме да е първата от поредицата по-добри и приятни срещи.Всичко зависи от нас,колко сме сериозни и колко искаме да го има тоя клуб! 8-)
Reply

#54
Бих искал и аз да споделя от името на "гостите от Видин" Wink - прекрасна обстановка ,много приятна компания и добро настроение,
какво му трябва друго на човек Big Grin Big Grin Big Grin
Поздрави на всички нови приятели !
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод,
винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Reply

#55
Едо клипче отразяващо част от атмосферата.Благодаря Ви отново за приятната среща и споделеното удоволствие.


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=Q4E6uHgRf6o">http://www.youtube.com/watch?v=Q4E6uHgRf6o</a><!-- m -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#56
Много хубаво беше надявам се и следващата среща да е така весела и да се съберем повечко фенове Smile
Reply

#57
Колеги давайте предложения за следващата среща Smile
Reply

#58
Здравейте знам ,че нее тук мястото зя този въпрос ,но няма кой да попитам става въпрос за една лампа на таблото"SERVICE". Щесам много благодарен ако някой може да ми помогне
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)