The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вратичка на резервоара ХЦ90

#1
Здравейте приятели,

странен въпрос ми изникна , но забелязах , че вратичката на резервоара не се заключва с централното заключване и дистанционното.

Има ли някаква защита от кражба на гориво , някаква цедка скрита или двойно дъно? Все пак живеем в България и една отворена врата, би привлякла интереса.

Благодаря.

Венелин
Reply

#2
заключва се колега спокойно Smile, просто хората са помислили малко преди да я направят. след заключване капачката остава отключена още няколко минути( например да си я заключиш на бензиностанция колата, но да могат да ти заредят) и след това се заключва.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#3
Супер, добре са помислили хората. Smile

Благодаря за бързия отговор, сега ще мога да спя по-спокойно.

Търсих иначе книжка с упътване , но така и не откривам. Дали някъде има актуален линк или пдф. файл?

Ще се радвам , ако някой може да ми помогне. Просто от два дни съм собственик , а не успяха да ми дадат книжка с инструкции.

Поздрави.
Reply

#4
Ако си добър с руския:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/ru/sales-services/services/pages/usermanual.aspx">http://www.volvocars.com/ru/sales-servi ... anual.aspx</a><!-- m -->
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#5
Сутринта преди да отключиш колата бутни капачката за да се убедиш че машинката е наред.
Заключва се 10 минути след заключване на колата. Казах ти да провериш сутринта за да не висиш да я чакаш ... Smile
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#6
Честита придобивка колега, как е новата машина, спирачките още ли ти се струват твърди, много безаварийни километри
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)