The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Код за оригинално аудио V40

#1
Колеги купих колата преди 3 дни и с ужас установих че касетофона е блокиран

[Image: 5153237R.jpg]

[Image: 5153248f.jpg]

Ще съм изключително благодарен за всякаква помощ
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.universaldesignltd.com">http://www.universaldesignltd.com</a><!-- m -->
Reply

#2
В повечето уважаващи себе си сервизи за ремонт на аудио техника ще ти го разкодират за неповече от 20-30 лв. На път за София миналата година си го блокирах погрешка и в една пресечка на Дондуков за час ми го оправиха /HU 605/,като пътуваш към моста Чавдар, последната вляво преди светофара , забравих името, по баирче надолу и като стане равнно пак отляво на един ъгъл май беше номер 31. Простете , но съм от Варна все пак , а столицата е тъй голяма.....
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#3
Сори Мевдо но видях един доста опорочаващ тезата ти коментар ,на един уважаван от всички сервиз....
Там правели всякакви скриййн шотове,фотошопове и разни други Шопски истории по телефона.Дори твърдят,че разкодирвали радия по телефона,правели и други услуги по същия,но не са официално обявени пред Данъчното и властите...Като пуснат новият участък от магистрала Хемус,са си запазили и видно място на околовръстното на Търновския участък....Брех,замислих се ... дали да не звънна на кварталния или направо да тръгна за там....Жалбичка да подам ли,що ли ....Ейй туй да оправиш по телефона някой,голяма работа бре.че и безплатно било ....Мен дали ще ме цитиррат у въпросният форум ?....Ще стана Известен,Велик ....
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#4
Отиди в Мото Пфое с VIN_a на колата и те ще ти кажат кода.
Reply

#5
Ванка какво струва да ти кажат кода за радиото в МП,имаш ли идея?
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#6
Ако имаш сервизна книжка или някакви други документи от автомобила прелисти ги внимателно! Може старият собственик да е записал кода някъде там. Аз бях в същата ситуация и добре че италианеца го беше записал в сервизната книжка. Успех!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)