The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка Volvo XC70

#11
electronics Wrote:Здравейте отново! Вече притежавам въпросното волво. Много съм доволен. На пръв поглед всичко е много добре от към техническата част на колата, но все пак има някои дребни забележки, които ми предстои да оправя. Та така директно на въпросите касаещи нещата по купето: 1.Лявото ел стъкло при вдигане без намеса се сваля до долу-ако не го оправя до ден ще снимам как се държи, -2.На мултиволана не работи дясната половина и 3.Навигацията не излиза. Надявам се ако някой е имал подобни проблеми и знае тяхното решение да сподели, предварително благодаря за което.

1. Виж тази тема:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...29&t=19250


A CD-то работи ли?
Имам подозрения, че и то не работи. Wink
Reply

#12
cd-то работи. Когато тел. е пуснат дясната половина на воалана не работи, това нормално ли е? Няма проблем с движението на стъклото нагоре надолу, а с това че като отиде в най-горно положение и само си слиза до долу без намесаSad Освен това four-c системата като че не иска да сработи Confusedhock:
Reply

#13
Колегата Tisho правилно ме насочи към проблема с пластмасовите щипки на стъклото, благодаря за което. По отношение на окачването струва ми се доста твърдо и ако до понеделник някой от знаещите във форума не даде идея от какво може да е такова и защо не светва бутона four-c при натискане ще закарам колата в МП, което мисля не е много добра идея от финансова гледна точка, но сервиза в който оставих колата е добър, а идея си нямат каквъв е проблема. Това говорим за Стара Загора, уточнявам ако някой не е разбрал къде се намира колата. Приемам всякакви мнения. Благодя предварително!
Reply

#14
Навигацията функционира, буксите са били откачени :o . Това обаче не са могли да установят джамбазите и са се опитали да я извадят с отвегките Confusedhock:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#15
Колеги отново моля за малко помощ. В Стара Загора няма сервиз волво, дори и от мото пфое СЗ ми отказаха диагностика. Трябвало да отида до Пловдив, ако искам диагностика на акивното окачване. Освен това до колкото разбрах, ако имам проблем дори и само с един от амортисьорите цените започват от 1100лв./бр. за заден такъв. Няма съобшения за грешки който да ме насочат към евентуален проблем, така че приемам всякакви съвети! Cry
Reply

#16
electronics Wrote:Това обаче не са могли да установят джамбазите и са се опитали да я извадят с отвегките Confusedhock:

OMG... Confusedhock:
Reply

#17
electronics Wrote:Колеги отново моля за малко помощ. В Стара Загора няма сервиз волво, дори и от мото пфое СЗ ми отказаха диагностика. Трябвало да отида до Пловдив, ако искам диагностика на акивното окачване. Освен това до колкото разбрах, ако имам проблем дори и само с един от амортисьорите цените започват от 1100лв./бр. за заден такъв. Няма съобшения за грешки който да ме насочат към евентуален проблем, така че приемам всякакви съвети! Cry

Нещо не мога да разбера. Обикновенно автомобилите с активно шаси имат три бутона намиращи се малко в ляво от бутона за аварийните светлини.
Имам предвид това:
[Image: 91.jpg]

А при теб такива липсват.
При натискане на бутона за който питаш, нещо случва ли се? Например на дисплея някакви надписи и/или светодиод на самия бутон да светва?

Тук има добри обяснения относно активното шаси:
http://www.ipdusa.com/techtips/10083/wha...vo-have-it

Огледай си амортисьорите ако са с опция за активно шаси трябва да имат излизащи от долния им край кабели.
И е вярно това. Такива амортисьори хич не са евтини...
Reply

#18
Отговарям директно. Нищо не се случва, не светва бутона и няма промяна в поведението на колата.Амортисьорите имат кабели, всичко изглежда добре технически и е свързано правилно.За тези бутони за които пишеш Тишо, за което благодаря са на по-новите модели, при по-старите е само с един бутон, има светодиод и вероятно при задействане светва. Във вторник се разбрах да гледат колата в МП Пловдив и тогава ще имам повече яснота по въпроса. <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.media.volvocars.com/uk/enhanced/en-uk/Media/Preview.aspx?mediaid=8226">https://www.media.volvocars.com/uk/enha ... diaid=8226</a><!-- m -->
Reply

#19
Открих нов проблем и като че ли засяга озвучаването в колата. Колоните звучат доста странно при усилване на звука, чува се ужасно кривене. Чудя се дали това е от самите говорители или от стереото hu-650? Свалих кората от дясно огледах говорителя (изглежда като нов)и пуснах звука само на него, но изкривяването е както при всички останали, неприятен брум и като че ли се орязват ниските честоти, а високите почват да звучат като свистене. Ако някой е имал подобен проблем и е намерил решението му моля да сподели!
Reply

#20
Днес смених предните двулентови говорители в корите с двукомпонентни миди бас и пищялка, определено звука е чувствително по-добър, но когато усиля повече от средата ориентировъчно особенно и с увеличени корекции на баса звука изкривява чувствително и е доста ннеприятно, но явно това са възможностите на свирката към момента. Според вас дали има вариант да се модне, т.е. подмяна на крайно стъпало с по-мощтно или филтри.....какъв е най-добрият вариянт?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)