The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка Volvo XC70

#31
Здравейте отново! След разглобяване на централната конзола с бутоните и почистването им се реши проблема с фоур-си системата. Окачването коренно се промени, возията вече е мека и комфортна. :lol: Замених задния катализатор с резонатор, за сега няма проблем с чека Smile
Reply

#32
За да не остане така случая с МП Пловдив обяснявам. Ако оставим подредения хаос който цари там настрана, дължа едно леко извинение, но то по-конкретно е отправено към момчето което ми прави диагностиката, защото наистина се оказа че проблема ми с активното окачване е от копчето или лоша връзка по кабелите, както той е твърдял според думите на приемчика, обяснявам за да стане ясно, че аз достъп до сервиза нямах и нямах право да влизам и питам каквото и да е , така любезно посрещат там с предупреждението изчакай ей там за да няма проблеми. Правилно е, но от тяхна гледна точка за да си вършат работата на спокойствие, НО ако аз в движение се сетя че примерно искам да разбера на колко километра е колата ми и отида при приемчика да заявя желанието си, а през това време реда ми е зает от друга кола, то тогава какво правим, чакам още време за да излезе някой за да мога да влезна отново да ми закачат колата на диагностиката. Т.е. аз предварително трябва да заявя желанието си и ако случайно пропусна нещо 1 ден назад и 100км. до Пловдив и после на обратно. Играта на счупен телефон и размотаването без никакво обяснение какво се случва най-много ме афектира и те така. Wink
Reply

#33
Wink На снимката се вижда нацъфкания радиатор, неприятната изненада, че така излиза от завода ме принуди да си побългаря бронята с туник мрежа :oops: , която да пригодят и монтират на отвора за да стопира едрите частици от пътя да ми дупчат радиатора.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#34
След смяната на тампона на мотора започна да се чува едно свистене като все едно има пробив на турбо пътищата. Та в тази връзка интерколера къде се намира, за д5 мотора говорим 163к.с. Благодаря предварително!
Reply

#35
Колега и аз отскоро притежавам XC70 D5 (2006г.), но е 185 коня.
Както при теб имам свистене и още не съм открил проблема, а нямам и време.

Ще се радвам да го отстраниш и да споделиш !
Reply

#36
Оказа се интеркулер. :x Ще се сваля довечера!
Reply

#37
аз моя го сменях преди няколко месеца. сваля се бронята и гредата над радиатора и фаровете. има няколко винта който държат радиаторите един за друг, средният е на турбото. аз го извадих без да източвам водата и фреона. просто ги разтворих леко и интеркулера излезе на горе. Aftermarket, кулер за D5, няма, само в мото - пфое срещу 620лв, или втора употреба. аз взех от колегата Just_vanko 1 и за сега съм ок. а иначе и с здрав кулер си има леко свистене от турбото, но при мен свистенето беше силно. иначе ако е малка дупката, този където ми пълни климатика каза че може да изреже едно ребро( спуканото) и да го залепи и да стане, но при мен пукнатината беше 10см, и се беше раздул самия радиатор.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#38
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk/itm/VOLVO-XC90-D5-2003-2008-INTERCOOLER-NEW-WITH-SENSOR-HOLE-2-YEAR-WARRANTY-/300734869408?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item460531efa0&_uhb=1#ht_2377wt_699">http://www.ebay.co.uk/itm/VOLVO-XC90-D5 ... 2377wt_699</a><!-- m -->
360лева. с доставката
Reply

#39
има една подробност обаче, това е варианта с датчика монтиран на радиатора,при мен е на капака на главата(незнам за какво беше), без датчик нямаше вариант освен оригинален, ако при теб датчика е на радиатора си ок,късметлия Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#40
Това е комарника за който писах по-рано, мрежа 11лв. монтаж 20лв. броня сваляне слагане 10 лв.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)