The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩИ НА ВАРНЕНСКИТЕ ВОЛВО ФЕНОВЕ---всяка първа неделя

Айде бе откога чакаме още някой да се намеси в разговора! Пък и какво да направим, като последните покупки са все 850-ки и то все на такива дето си пописваме във форума!
Не се спотайвай - пиши и ти, винаги е добре да се чуват поовече мнения! :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

Айде бе откога чакаме още някой да се намеси в разговора! Пък и какво да направим, като последните покупки са все 850-ки и то все на такива дето си пописваме във форума!
Не се спотайвай - пиши и ти, винаги е добре да се чуват поовече мнения! :lol:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

и да знаеш не си много прав - ние тука говорим и за литература и за архитектура и за др.работи - виж по-предни мнения! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

и да знаеш не си много прав - ние тука говорим и за литература и за архитектура и за др.работи - виж по-предни мнения! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

за всяко мнение ицо -елкона има по бира от мен
айде Ицо --ти си
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

за всяко мнение ицо -елкона има по бира от мен
айде Ицо --ти си
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Ей а стига писали, тая тема е за среща, която мина преди пловин месец а в последните 5 страници никой не говори за срещата, а само глупости, по-добре пуснете в Лафчето една тема"Варненски мохабети" и продължете там :-)
Как пък няма някой да я заключи вече.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

Ей а стига писали, тая тема е за среща, която мина преди пловин месец а в последните 5 страници никой не говори за срещата, а само глупости, по-добре пуснете в Лафчето една тема"Варненски мохабети" и продължете там :-)
Как пък няма някой да я заключи вече.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

шът! гледай към витоша и живей ........

за срещите и формулата: засичаме се чак на 01 .07 --до тогава ще измислим нещо!
Уникате ,споко бре ТРАНШЪТ скоро ще се осъществи!
я виж заглавието на темата..........? :lol:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

шът! гледай към витоша и живей ........

за срещите и формулата: засичаме се чак на 01 .07 --до тогава ще измислим нещо!
Уникате ,споко бре ТРАНШЪТ скоро ще се осъществи!
я виж заглавието на темата..........? :lol:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)