The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩИ НА ВАРНЕНСКИТЕ ВОЛВО ФЕНОВЕ---всяка първа неделя

#31
miro343 Wrote:предварителен сценарии как да протече срещата
1 -събираме се на същото място
2- дефилираме към трета буна(аз карам последен за да не ми се карат,ако пак някой стоп откаже)
3-Ицо кара първи(по-късно ще стане ясно защо)
4-пристигане на трета буна ,15 мин .суетене кой къде ще спре--за сеир на дишаштите йод.
5- ицо вече е хвърлил въдиците за осигуряване на мезето
6-ако водата е под 8гр. и каята не пипа ,другия Ицо вади пушката и дебне за патици(трифонов ако дойде му помага и дава акъл)
7- в краина сметка мезето е осигурено (може и карабатак ама трябва да ври 12 чася)
8- яде пием инакрая калепендер плаща сметката ,защото вече два пъти..............го няма

приемат се и други сценарии
Аз съм "ЗА". Само патици да има пък и да няма друго ще измислим Confusedhock:
Reply

#32
miro343 Wrote:предварителен сценарии как да протече срещата
1 -събираме се на същото място
2- дефилираме към трета буна(аз карам последен за да не ми се карат,ако пак някой стоп откаже)
3-Ицо кара първи(по-късно ще стане ясно защо)
4-пристигане на трета буна ,15 мин .суетене кой къде ще спре--за сеир на дишаштите йод.
5- ицо вече е хвърлил въдиците за осигуряване на мезето
6-ако водата е под 8гр. и каята не пипа ,другия Ицо вади пушката и дебне за патици(трифонов ако дойде му помага и дава акъл)
7- в краина сметка мезето е осигурено (може и карабатак ама трябва да ври 12 чася)
8- яде пием инакрая калепендер плаща сметката ,защото вече два пъти..............го няма

приемат се и други сценарии
Аз съм "ЗА". Само патици да има пък и да няма друго ще измислим Confusedhock:
Reply

#33
Dumfree Wrote:Какво означава:
"карабатак "
:oops: :oops: :oops:
карабатак е кокошка ,ама дива морска черна кокошка .един път бяхме хванали една.варих ме я 12 часа и ......накрая и кучето не я яде!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#34
Dumfree Wrote:Какво означава:
"карабатак "
:oops: :oops: :oops:
карабатак е кокошка ,ама дива морска черна кокошка .един път бяхме хванали една.варих ме я 12 часа и ......накрая и кучето не я яде!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#35
Пичове! Приемате ли гости от шопско?
Питам, защото жена ми е от Варна... Мисля да съчетаем ходенето до родата и приятната среща с вас! Дано не ми мине черна котка пътя и да съм свободен тоя ден, че и от преди това, защото са 500 километра...
Даже, един от членовете на родата на жената във Варна скоро си купи Четирска, та може и него да доведа...
Нямам хабер, обаче за нищо останало от Вашите срещи!
Бихте ли ме осветлили по въпроса? :oops:
Поздрави: Ростислав
Reply

#36
Пичове! Приемате ли гости от шопско?
Питам, защото жена ми е от Варна... Мисля да съчетаем ходенето до родата и приятната среща с вас! Дано не ми мине черна котка пътя и да съм свободен тоя ден, че и от преди това, защото са 500 километра...
Даже, един от членовете на родата на жената във Варна скоро си купи Четирска, та може и него да доведа...
Нямам хабер, обаче за нищо останало от Вашите срещи!
Бихте ли ме осветлили по въпроса? :oops:
Поздрави: Ростислав
Reply

#37
Ами --добре си дошъл !
Мястото и датата са известни.ако има нещо неясно --прегледай темата :предложение от варна" и ще се светнеш.
Интересното за нас е ,че до 6 януари не се познавахме,а сега като се видим ,аз поне имам чувството,че се знаем отдавна.
до сега сме 7 коли,но имам усещането ,че на тая среща ще смепоне 10-12.
севдо спомена за някакво момче от 'тополите"-голям фен--чакаме го
калепендер е краино време,да се появи------чакаме го
трифонов-----чакаме го
дядото с трите ВОЛВА-----и него
тъй че ----заповядай!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#38
Ами --добре си дошъл !
Мястото и датата са известни.ако има нещо неясно --прегледай темата :предложение от варна" и ще се светнеш.
Интересното за нас е ,че до 6 януари не се познавахме,а сега като се видим ,аз поне имам чувството,че се знаем отдавна.
до сега сме 7 коли,но имам усещането ,че на тая среща ще смепоне 10-12.
севдо спомена за някакво момче от 'тополите"-голям фен--чакаме го
калепендер е краино време,да се появи------чакаме го
трифонов-----чакаме го
дядото с трите ВОЛВА-----и него
тъй че ----заповядай!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#39
Приемаме гости по всяко време за това не се притеснявай, даже и да не е време за среща пусни по едно ЛС и ще пием по едно безалкохолно някъде. :lol:
Reply

#40
Приемаме гости по всяко време за това не се притеснявай, даже и да не е време за среща пусни по едно ЛС и ще пием по едно безалкохолно някъде. :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)