The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с аудио с-мата на ХЦ90

#1
Проблема е в това, че аудиото в ХЦ90 работи средно около 1мин. и то когато колата е студена (странно) ..след което гасне и повече забравя да се вклучи от там нито може да се ползва телефона в колата нито парктроника се чува на задна предавка като съм предполагам защото нали звука излиза през колоните на аудио системата. В Мото Пфое ми излизат с номера, че било от някъв модул който е изгорял и трябва нов за 1500лв. Колеги помагайте.. без музика не се кара, благодаря предварително.
Reply

#2
monolit Wrote:Проблема е в това, че аудиото в ХЦ90 работи средно около 1мин. и то когато колата е студена (странно) ..след което гасне и повече забравя да се вклучи от там нито може да се ползва телефона в колата нито парктроника се чува на задна предавка като съм предполагам защото нали звука излиза през колоните на аудио системата. В Мото Пфое ми излизат с номера, че било от някъв модул който е изгорял и трябва нов за 1500лв. Колеги помагайте.. без музика не се кара, благодаря предварително.

За кой модул става въпрос?
Reply

#3
Нямам никаква предства според ме пълни глупости са това и ако е изгорял въпросният модул тогава защо ту се вкл. ту изк. ще питам пак за по ясна информация и ще споделя
Reply

#4
monolit Wrote:Нямам никаква предства според ме пълни глупости са това и ако е изгорял въпросният модул тогава защо ту се вкл. ту изк. ще питам пак за по ясна информация и ще споделя

Ако му е всичко наред щеше да работи без да спира... :roll: Wink
Reply

#5
ICM module.. бил за смяна някой знае ли нещо по въпроса
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)