The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сервиз в Пловдив за диагностика на Волво

#1
Здравейте,
проблемът е следния. Преди околко седмица имах шум близо до ролките на двигателя. Колата иначе си работеше нормално. Отидох до майстора който скоро ми сменя ангренажен ремък и ролки и го помолих да погледне. Оказа се, че някакъв тънък маркуч се е под ремаците се е спукал. Той го смени и шума изчезна. Сега обаче колата работи на обороти по ниски от преди на първата стрелка над 0лата( на Волво В40 ) . Ако имате идеи от какво може да е моля споделете. Ако знаете сервиз с диагностика и където може да ми вдигнат оборотите моля пишете или поне сервиз в който ще ми помогнат с Волвото.
Reply

#2
Здрасти колега и аз съм от Пловдив.
Ако колата ти върви нормално и не прекъсва, няма защо да ходиш на сервиз за диагностика, щом оборотите ти държат постоянно едно ниво на място. Това че ти показва "първата стрелка над 0лата( на Волво В40 )" е нормално според мен. Smile Това означава, че ти държи 750 оборота на място като е загряло, което е перфектно, точно там трябва да е стрелката на оборотите (да ти показва 500 оборота (което е точно 750 реални оборота) и точно по средата между 0 и 1000). Моята е по същия начин, така че споко Smile
Не ти трябва сервиз ако само това те притеснява, преди ти е вървяла на много високи обороти, сега ти е нормално, освен ако не ти прекъсва и тресе или гасне на празен ход, както и като я караш. Ако нямаш такива проблеми, всичко ти е 6 Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)