The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Внимание: Бургас

#1
Здравейте колеги от морския край!
Имам новина за Вас:
Утре за Бургас отпътува член на клуба.
Казва се Виктор - Виктор245. Телефон 0888 122 364. Той ще бъде 1 седмица там.
Така.
За Волво феновете - изпращам по Виктор молби за приемане на членове в клуба.
Някой, на който му е удобно, взима молбите, раздавате си ги, попълвате ги, приготвяте снимки в размер 2х3см, членски внос по 10 лв. за 2007-ма и когато всичко това е готово, ги пускате по поща, човек, куриер и т.н.
Или пак по Виктор в края на другата седмица.

Останалото е желание и Волво ИДЕЯ.
Успех! :thumbright:

А това е снимка на колегата-клубар Виктор.
Reply

#2
Здравейте колеги от морския край!
Имам новина за Вас:
Утре за Бургас отпътува член на клуба.
Казва се Виктор - Виктор245. Телефон 0888 122 364. Той ще бъде 1 седмица там.
Така.
За Волво феновете - изпращам по Виктор молби за приемане на членове в клуба.
Някой, на който му е удобно, взима молбите, раздавате си ги, попълвате ги, приготвяте снимки в размер 2х3см, членски внос по 10 лв. за 2007-ма и когато всичко това е готово, ги пускате по поща, човек, куриер и т.н.
Или пак по Виктор в края на другата седмица.

Останалото е желание и Волво ИДЕЯ.
Успех! :thumbright:

А това е снимка на колегата-клубар Виктор.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#3
май ще е най-добре мадмакс да ги донесе във варна ,ако идва на 4-ти
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#4
май ще е най-добре мадмакс да ги донесе във варна ,ако идва на 4-ти
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#5
Миро, малка е бройката . Ако не ви стигнат дръпнете оригинала от тази тема :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1468">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1468</a><!-- m -->
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#6
Миро, малка е бройката . Ако не ви стигнат дръпнете оригинала от тази тема :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1468">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1468</a><!-- m -->
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#7
ами аз ги дръпнах и разпечатах отдавна,но проблема е ,че не сме го обсъждали.на 4-ти ще направя необходимото да поговорим за членството.вярвате или не ,но просто не остана време от огледи,базици,смях,истории,тех.консултации ит.н.сигурно и при вас е такова положението,затова заная че ще ни разберете!няма да чакаме другата среща---ще действаме(надявам се)през месеца.
втози аспект искам да попитам
има ли начин ,никовете на членовете(платили си вноската)да са маркирани понякакъв начин.?
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#8
ами аз ги дръпнах и разпечатах отдавна,но проблема е ,че не сме го обсъждали.на 4-ти ще направя необходимото да поговорим за членството.вярвате или не ,но просто не остана време от огледи,базици,смях,истории,тех.консултации ит.н.сигурно и при вас е такова положението,затова заная че ще ни разберете!няма да чакаме другата среща---ще действаме(надявам се)през месеца.
втози аспект искам да попитам
има ли начин ,никовете на членовете(платили си вноската)да са маркирани понякакъв начин.?
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#9
miro343 Wrote:ами аз ги дръпнах и разпечатах отдавна,но на 4-ти ще направя необходимото да поговорим за членството.вярвате или не ,но просто не остана време от огледи,базици,смях,истории,тех.консултации и т.н.сигурно и при вас е такова положението,затова зная ,че ще ни разберете!

Миро, включи още една точка в сценария . Няма начин да не я разгледате. Arrow
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#10
miro343 Wrote:ами аз ги дръпнах и разпечатах отдавна,но на 4-ти ще направя необходимото да поговорим за членството.вярвате или не ,но просто не остана време от огледи,базици,смях,истории,тех.консултации и т.н.сигурно и при вас е такова положението,затова зная ,че ще ни разберете!

Миро, включи още една точка в сценария . Няма начин да не я разгледате. Arrow
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)