The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Стара Загора - 13.01.2013г.

#31
Супер среща стана на този рожден ден :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Надя почерпи за внука от свое име и от името на Гошо, имаше сладки приказки и много веселие. Благодаря ви приятели, че ви има!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#32
mevdo Wrote:
traffic Wrote:Шшшшт тихо с тия линиии че гдбоб слухтят навсякъде Tongue


Предполагам, че "гдбоб" е абревиатура на Главна дирекция на бобовите култури....... :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А така исках да се присъединя днес към вас, но явно ще е друг път за мое огромно съжаление.
Пожелавам ви да направите хубава среща и да Фнимавате с тортите "Загорка"...... Wink

Бяхме кротки и кратки Smile
А сега къде да качим снимките ,че тези,които обещахте и не дойдохте да се учите от нас ...Smile))
Reply

#33
Емили Wrote:[
А сега къде да качим снимките ,че тези,които обещахте и не дойдохте да се учите от нас ...Smile))

Със снимките си уредена,ала ако може да ми помогнете с камерата за клониране,че нещо заяде.И се доверих на глупавият GPS и те така,за по напряко ме закара в Добрич,вместо при вас... :mrgreen:
На всичкото отгоре,някой ми боядиса коня зелен.... :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#34
Kangalov Wrote:
Емили Wrote:[
А сега къде да качим снимките ,че тези,които обещахте и не дойдохте да се учите от нас ...Smile))

Със снимките си уредена,ала ако може да ми помогнете с камерата за клониране,че нещо заяде.И се доверих на глупавият GPS и те така,за по напряко ме закара в Добрич,вместо при вас... :mrgreen:
На всичкото отгоре,някой ми боядиса коня зелен.... :lol:
Колегите казаха ,че аз съм виновна ,защото съм изпратила по един таен агент календарите -затова не си дошъл...Smile
Ето и линк към снимките : <!-- m --><a class="postlink" href="http://gallery.volvoclub-bg.com/main.php?g2_itemId=33400&g2_page=1">http://gallery.volvoclub-bg.com/main.ph ... &g2_page=1</a><!-- m -->
Reply

#35
и аз окъснях и не успях.... Пангев много ме изтощи предната вечер с тая пантера и взех че се успах :-(
нищо, щя зяпаме снимки :-)
Reply

#36
gadnia_metal Wrote:и аз окъснях и не успях.... Пангев много ме изтощи предната вечер с тая пантера и взех че се успах :-(
нищо, щя зяпаме снимки :-)

Глобен си...За другият месец да напълниш караваната с подходяща бира и да чакаш 2 часа преди уреченото време на паркинга... Да запалиш барбекюто и да подготвиш терена... :mrgreen:
А Пангев да стои под навеса на караваната,да е извадил китарата и да пее: "Боли ме ...."бе той си знае песента. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#37
Мевдо пожела и хубава среща стана.Фенове от близко и далече ни посетиха вече.Благодарим на всички от сърце и да са с усмихнато и щастливо личице! Wink
Reply

#38
E вий направо мъ прибихти !!!
ПЕТ торти..........безмълвен съм.......

Хвала !!!

Поздрави на всички от нашта фамилия - страхотни сте !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#39
mevdo Wrote:E вий направо мъ прибихти !!!
ПЕТ торти..........безмълвен съм.......

Хвала !!!

Поздрави на всички от нашта фамилия - страхотни сте !!!

е га па не ти ли приседнаха ПЕТ бре - де ги побра?!

инак поздрави от Сф Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#40
Скивай снимките Белчефф......и думите ти ще са излишни !!!
Заралии не се шегуват, Казанлъчани -съвсем, Хасково и София -подкрепят със сериозни представители....
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)