The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с машинката на резервоара

#1
Имам проблем с машинката която заключва капачката на резервоара. Само върти моточето на отключване а на заключване не иска, даже и не прави опит.. купувах нова машинка и резултат никакъв.. Някой може ли да ме посъветва как се оправя или да търся кой е кабела и да го пускам на ново?
Reply

#2
Изчака ли 10 минути да заключи ?
Капачката се заключва след 10 минути !!!
Reply

#3
Капачката се заключва десетина минути след заключване. Идеята е като слезеш на бензиностанцията да си заключиш колата, и в същото време да могат да ти заредят гориво.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#4
Много ви благодаря, че не ми обяснихте колко съм прост и най вече за бързия отговор, найстина в това беше проблема, а много се бях филмирал... Smile
Reply

#5
Няма да си и първият и последният попаднал в този капан на волво.Поздрави
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#6
nik_dob Wrote:Няма да си и първият и последният попаднал в този капан на волво.Поздрави
Да ... другото, което шашка новия собственик на Волво е дедлока Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#7
Това мисля, че може да се програмира дали да е така или да заключва веднага.
Моето S80 си заключва веднага капачката на резервоара.
Reply

#8
Тя колата не е моя на майка ми. Лятото заяде машинката в заключено положение и на никаде не мърдаше колкото и да го мъчех с ръка и се ядосах и я счупех.. посля маика ми си взела нова и те глупаците и закачили захранването а машинката не я бяха монтирали на мястото и.. ии с един приятел (който има повече опит с колите от мене) решихме да я правим.. и тогава почна филма какво ли не правихме на разни жичкаджии ли не звъняхме ходихме и при един майстор които само с такива работи се занимава, но тогава нямаше време да я погледне колата... А то целия филм било 10 мин да се изчака.. Big Grin А да попитам допънително мога ли да и направя огледалата да се затварят като се заключи колата, алармата да е малко по чуствителна, и тая навигация да я накарам да работи в България.
Reply

#9
Dodo 155 Wrote:
nik_dob Wrote:Няма да си и първият и последният попаднал в този капан на волво.Поздрави
Да ... другото, което шашка новия собственик на Волво е дедлока Smile

Би ли обяснил за какво става въпрос ? Че аз не съм наясно. :oops:
Reply

#10
gomez Wrote:Би ли обяснил за какво става въпрос ? Че аз не съм наясно. :oops:

Между 30 и 60 секунди след заключване на колата(с дистанционно или ключ) , вратите се дозаключват и не могат да бъдат отворени и от вътре.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)