The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с машинката на резервоара

#11
alexc Wrote:Тя колата не е моя на майка ми. Лятото заяде машинката в заключено положение и на никаде не мърдаше колкото и да го мъчех с ръка и се ядосах и я счупех.. посля маика ми си взела нова и те глупаците и закачили захранването а машинката не я бяха монтирали на мястото и.. ии с един приятел (който има повече опит с колите от мене) решихме да я правим.. и тогава почна филма какво ли не правихме на разни жичкаджии ли не звъняхме ходихме и при един майстор които само с такива работи се занимава, но тогава нямаше време да я погледне колата... А то целия филм било 10 мин да се изчака.. Big Grin А да попитам допънително мога ли да и направя огледалата да се затварят като се заключи колата, алармата да е малко по чуствителна, и тая навигация да я накарам да работи в България.

Коя година е колата?
Reply

#12
alexc Wrote:Тя колата не е моя на майка ми. Лятото заяде машинката в заключено положение и на никаде не мърдаше колкото и да го мъчех с ръка и се ядосах и я счупех.. посля маика ми си взела нова и те глупаците и закачили захранването а машинката не я бяха монтирали на мястото и.. ии с един приятел (който има повече опит с колите от мене) решихме да я правим.. и тогава почна филма какво ли не правихме на разни жичкаджии ли не звъняхме ходихме и при един майстор които само с такива работи се занимава, но тогава нямаше време да я погледне колата... А то целия филм било 10 мин да се изчака.. Big Grin А да попитам допънително мога ли да и направя огледалата да се затварят като се заключи колата, алармата да е малко по чуствителна, и тая навигация да я накарам да работи в България.
Имаш ли бутон за прибиране на огледалата? Ако ДА - може. Дори могат да се направят и комфорт функции като затваряне/отваряне на стъклата, люка, накланяне на огледалата и др. интересни глезотийки Wink Не излиза евтино, но мноооого си заслужава Wink
За какво ти е по-чувствителна аларма, за да замерят съседите колата с яйца ли? :mrgreen:
Да, навигацията може да се ЪП-грейдне с Гармин ресивър и да ползва Гармин карти, но цената е соленичка - около 600 евро Wink Сменя се компа на навигацията с друг и използваш твоя дисплей. С този ЪП-грейд може и камера за задно виждане да се монтира Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#13
Мисля, че беше 2003 година, а за алармата да е малко по чуствителна защото наскоро и отрязаха някакви маркучи на спирачките май.. просто не и обърнах внимание какво ми каза.. и бях принуден да и лепя полицейски стикери. Дано малко от малко да се спират като ги видат, а апреди това и откраднаха едната капачка на пръскалката. Имат късмет тия мизерници, че не сам ги набарал в крачка.. На мяйка не и дреме, че нещо и липсва по колата иска само да си я кара ама мене ме дразнят такива работи.. А преполагам някой ден ще иска друга кола и дано да ми го даде волвото щотооооо е много яко.. Big Grin А ако ми го даде имам разни проекти за него.. Big Grin
Reply

#14
Колега имам дискове за навигацията, 100% България и Европа без Турция. 2012г.
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply

#15
Dodo 155 Wrote:
alexc Wrote:Тя колата не е моя на майка ми. Лятото заяде машинката в заключено положение и на никаде не мърдаше колкото и да го мъчех с ръка и се ядосах и я счупех.. посля маика ми си взела нова и те глупаците и закачили захранването а машинката не я бяха монтирали на мястото и.. ии с един приятел (който има повече опит с колите от мене) решихме да я правим.. и тогава почна филма какво ли не правихме на разни жичкаджии ли не звъняхме ходихме и при един майстор които само с такива работи се занимава, но тогава нямаше време да я погледне колата... А то целия филм било 10 мин да се изчака.. Big Grin А да попитам допънително мога ли да и направя огледалата да се затварят като се заключи колата, алармата да е малко по чуствителна, и тая навигация да я накарам да работи в България.
Имаш ли бутон за прибиране на огледалата? Ако ДА - може. Дори могат да се направят и комфорт функции като затваряне/отваряне на стъклата, люка, накланяне на огледалата и др. интересни глезотийки Wink Не излиза евтино, но мноооого си заслужава Wink
За какво ти е по-чувствителна аларма, за да замерят съседите колата с яйца ли? :mrgreen:
Да, навигацията може да се ЪП-грейдне с Гармин ресивър и да ползва Гармин карти, но цената е соленичка - около 600 евро Wink Сменя се компа на навигацията с друг и използваш твоя дисплей. С този ЪП-грейд може и камера за задно виждане да се монтира Wink

КОлега да те питам мога ли сам с вида дайс да си направя тези комфорт функции или трябва в Мото Пфое да се налива софтуер ?
Reply

#16
radi1976 Wrote:Колега имам дискове за навигацията, 100% България и Европа без Турция. 2012г.

Дискове имаш ама вървят ли на Волва преди 2008?
Аз имам ХС70 - 2003 дал ще тръгне?
Reply

#17
не, от 2007г. нагоре.
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)