The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов филтър за климатика на 850

#21
Zdravko_850 Wrote:Здравейте приятели,вчера с любезното съдействие на ИмПас'56 (фирма за авто-климатици) пристигнаха за нашите 850-ки филтри (с активен въглен ) за климатика.Кар-кита ,който е в комплекта представлява пластмасова поставка ,която за моя радост пасва идеално на дупката над вентилатора.Поставянето му е лесно и бързо (има 6 винта да се развият).Цената на която го получихме,аз Ицо 240 и Мевдо е 40лв.Знаете много добре за праха по улиците на градовете,така че този филтър е много ценен за мен.Така се ядосах ,като купих колата и разбрах ,че няма филтър.Сега съм много доволен и утре обещевам да напиша от каде да се закупи при желание .

Здравей,

Може ли да дадеш телефона на фирмата, от която си купил филтъра за купето. И ако не те затруднява да ми кажеш как се сменя. Чистачките свалят ли се.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#22
Zdravko_850 Wrote:Здравейте приятели,вчера с любезното съдействие на ИмПас'56 (фирма за авто-климатици) пристигнаха за нашите 850-ки филтри (с активен въглен ) за климатика.Кар-кита ,който е в комплекта представлява пластмасова поставка ,която за моя радост пасва идеално на дупката над вентилатора.Поставянето му е лесно и бързо (има 6 винта да се развият).Цената на която го получихме,аз Ицо 240 и Мевдо е 40лв.Знаете много добре за праха по улиците на градовете,така че този филтър е много ценен за мен.Така се ядосах ,като купих колата и разбрах ,че няма филтър.Сега съм много доволен и утре обещевам да напиша от каде да се закупи при желание .

Здравей,

Може ли да дадеш телефона на фирмата, от която си купил филтъра за купето. И ако не те затруднява да ми кажеш как се сменя. Чистачките свалят ли се.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#23
goro7775 Wrote:И ако не те затруднява да ми кажеш как се сменя. Чистачките свалят ли се.

Отвиваш 3 болта на кората, повдигаш я и си готов. :lol:
[Image: volvo.jpg]
Reply

#24
goro7775 Wrote:И ако не те затруднява да ми кажеш как се сменя. Чистачките свалят ли се.

Отвиваш 3 болта на кората, повдигаш я и си готов. :lol:
[Image: volvo.jpg]
Reply

#25
АЗ СИ КУПИХ ОТ М.П . ЗА 50-ЛВ./СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛЕГЕНЧЕТО/И С НЕГО ОТИДОХ В МАГАЗИНА /ТЕХ. КО.ТОВА В БУРГАС/И ИМ КАЗАХ ТЪРСЕТЕ/САТАВА ВЪПРОС ЗА ФИЛТЪРА/ И ГО НАМЕРИХА ПО РАЗМЕР ,БИЛ МИ КАЗВА ТЯ ,ЗА НЯКАКВА 70-КА АМА" S , C "НЕПОМНЯ ВЕЧЕ .....ФИЛТЪР ПОЛЕНОВ ЦЕНА 50ЛВ.
Reply

#26
АЗ СИ КУПИХ ОТ М.П . ЗА 50-ЛВ./СТАВА ВЪПРОС ЗА ЛЕГЕНЧЕТО/И С НЕГО ОТИДОХ В МАГАЗИНА /ТЕХ. КО.ТОВА В БУРГАС/И ИМ КАЗАХ ТЪРСЕТЕ/САТАВА ВЪПРОС ЗА ФИЛТЪРА/ И ГО НАМЕРИХА ПО РАЗМЕР ,БИЛ МИ КАЗВА ТЯ ,ЗА НЯКАКВА 70-КА АМА" S , C "НЕПОМНЯ ВЕЧЕ .....ФИЛТЪР ПОЛЕНОВ ЦЕНА 50ЛВ.
Reply

#27
Еми те 70-ките и 850 са почти еднакви, даже в някои форуми съм виждал че С/В70 и 850 са в един раздел ;-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#28
Еми те 70-ките и 850 са почти еднакви, даже в някои форуми съм виждал че С/В70 и 850 са в един раздел ;-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#29
до 2000 г разликата е само във фаровете, решетката и предния капак, след 2000 г вече нямат нищо общо, излизат на базата на s80
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#30
до 2000 г разликата е само във фаровете, решетката и предния капак, след 2000 г вече нямат нищо общо, излизат на базата на s80
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)