The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стопове

#1
Здравейте колеги!!!Оня ден забелязах,че задния десен стоп ми се навлажнява отвътре и като го погледнах видях,че е спукан.Някой ако знае да се продава такъв и ми каже ще му благодарен,или пък да ми дадете идея дали мога да го залепя с нещо като уточнявам,че става въпрос за Волво ХС90, Д5,модел 2006г.,най-новият фейслифт,185 к.с.Благодаря Ви предварително!!!
Reply

#2
колега вероятно имаш каско, моя го спукаха на автомивка и по каско ми го смениха.
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply

#3
лошото е че точно в момента нямам каско и се пълни с вода,а се притеснявам да не стане нещо по-сериозно.Някой има ли представа колко струва стопът?
Reply

#4
Колега виж това:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=20648">viewtopic.php?f=12&t=20648</a><!-- l -->
преди време в този раздел имаше и още една подажба на стопове, но сега не мога да я намеря. Виж и по моргите. Ако искаш да не се набутваш много, потърси някой да ти го възстанови, има такива работилнички, направи си каско и тогава го смени.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#5
Nicky Wrote:Колега виж това:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=20648">viewtopic.php?f=12&t=20648</a><!-- l -->
преди време в този раздел имаше и още една подажба на стопове, но сега не мога да я намеря. Виж и по моргите. Ако искаш да не се набутваш много, потърси някой да ти го възстанови, има такива работилнички, направи си каско и тогава го смени.
Благодаря колега-всичко е продадено отдавна,а иначе стопът ми не е нещо фрапиращо,но е пукнат и влиза вода вътре-особено като я водя на мивка.А тази сутрин проверих колко струва нов в МП-384 лв,направо онемях,но...това е положението!!!Ако някой има идея с какво мога да го залепя поне временно докато намеря решение на проблема ще му бъда благодарен ако сподели!
Reply

#6
mirko72 Wrote:
Nicky Wrote:Колега виж това:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=20648">viewtopic.php?f=12&t=20648</a><!-- l -->
преди време в този раздел имаше и още една подажба на стопове, но сега не мога да я намеря. Виж и по моргите. Ако искаш да не се набутваш много, потърси някой да ти го възстанови, има такива работилнички, направи си каско и тогава го смени.
Благодаря колега-всичко е продадено отдавна,а иначе стопът ми не е нещо фрапиращо,но е пукнат и влиза вода вътре-особено като я водя на мивка.А тази сутрин проверих колко струва нов в МП-384 лв,направо онемях,но...това е положението!!!Ако някой има идея с какво мога да го залепя поне временно докато намеря решение на проблема ще му бъда благодарен ако сподели!
384 лв. е преди FL, а на теб ти трябва по-новият ... той е по-скъп от 384, но да не ти развалям вечерта Wink
За ХС90 тези части са доста скъпи и затова КАСКО-то е задължително.
Направи както ти казаха колегите - залепи го внимателно и после, когато направиш КАСКО, взимаш чук от мин. 1 кг и удряш смело :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#7
Dodo 155 Wrote:
mirko72 Wrote:
Nicky Wrote:Колега виж това:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=20648">viewtopic.php?f=12&t=20648</a><!-- l -->
преди време в този раздел имаше и още една подажба на стопове, но сега не мога да я намеря. Виж и по моргите. Ако искаш да не се набутваш много, потърси някой да ти го възстанови, има такива работилнички, направи си каско и тогава го смени.
Благодаря колега-всичко е продадено отдавна,а иначе стопът ми не е нещо фрапиращо,но е пукнат и влиза вода вътре-особено като я водя на мивка.А тази сутрин проверих колко струва нов в МП-384 лв,направо онемях,но...това е положението!!!Ако някой има идея с какво мога да го залепя поне временно докато намеря решение на проблема ще му бъда благодарен ако сподели!
384 лв. е преди FL, а на теб ти трябва по-новият ... той е по-скъп от 384, но да не ти развалям вечерта Wink
За ХС90 тези части са доста скъпи и затова КАСКО-то е задължително.
Направи както ти казаха колегите - залепи го внимателно и после, когато направиш КАСКО, взимаш чук от мин. 1 кг и удряш смело :mrgreen:
Аз лично се обадих в МП и от там ми дадоха такава цена-освен ако не са ме разбрали,че става въпрос за по-новия модел,но мисля,че достатъчно добре обясних.А иначе на мен ми е ясно какво трябва да направя като си направя каско,но до тогава...???
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)