The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пръскалки на чистачките

#11
Така е колеги-няма смисъл да се лепи,защото цената която ми казаха от МП с доставката ми за моето Волво е 18 лева.Поръчах си веднага щипката и като дойде ще я сменя и всичко ще е ОК.Наистина няма смисъл да се правят разни побългарявания за такива малки пари.
Reply

#12
mirko72 Wrote:Така е колеги-няма смисъл да се лепи,защото цената която ми казаха от МП с доставката ми за моето Волво е 18 лева.Поръчах си веднага щипката и като дойде ще я сменя и всичко ще е ОК.Наистина няма смисъл да се правят разни побългарявания за такива малки пари.
Аз също не съм фен на подобни решения, но ако цената не беше логична, със сигурност щеше да играе силиконът :mrgreen:
18 лв. е ОК за пръскалката, но 27 лв. за "специалната" крушка за задния стоп за мъгла е направо странно Wink
Затова ти написахме решения - нова, ако цената е нормална, лепена, ако са сложили една 0 зад последната цифра :mrgreen:
Един съвет при монтажа - внимавай как разкачаш гуменото мъркуче, защото с времето залепва за пластмасата, а самият мъркуч става твърд и следователно лесно се чупи, напуква и т.н. Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#13
Dodo 155 Wrote:
mirko72 Wrote:Така е колеги-няма смисъл да се лепи,защото цената която ми казаха от МП с доставката ми за моето Волво е 18 лева.Поръчах си веднага щипката и като дойде ще я сменя и всичко ще е ОК.Наистина няма смисъл да се правят разни побългарявания за такива малки пари.
Аз също не съм фен на подобни решения, но ако цената не беше логична, със сигурност щеше да играе силиконът :mrgreen:
18 лв. е ОК за пръскалката, но 27 лв. за "специалната" крушка за задния стоп за мъгла е направо странно Wink
Затова ти написахме решения - нова, ако цената е нормална, лепена, ако са сложили една 0 зад последната цифра :mrgreen:
Един съвет при монтажа - внимавай как разкачаш гуменото мъркуче, защото с времето залепва за пластмасата, а самият мъркуч става твърд и следователно лесно се чупи, напуква и т.н. Wink
Благодаря колега,ще се опитам да внимавам и да го направя както трябва.И...съгласен съм с теб,че доста от аксесоарите или принадлежностите на нашите коли са прекомерно завишени и понякога трябва да се търси алтернативен вариант,тъй като не е оправдано да се правят големи разходи за нищожни детайли. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)