This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с SC-805 след сваляне на акумулатор
След сваляне на акумулатора, два, или три пъти, не знам, колко пъти, въведох грешен код, и, сега, никакъв код не иска, а, просто изписва "off". Не дава нищо да му се направи, пустото стерео, дори, и, след като втори път свалях акумулатора, пак е така... Да не би да е като при мобилните телефони, след пин, вече да иска и пук код? Какво да направя? Въпреки, че знам кода, сега съм в шах.
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Цитирай
Thanks given by:
Изчакай известно време ,добре е аудиото да е включено като караш колата ,за да работи брояча .
Аз мисля че ще поиска кода отново
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря Бате Здравко!
Ще го карам включено, и ще кажа, после, какво, кога, как се случва...
Цитирай
Thanks given by:
Два часа включено радио. След което ще ти даде един последен опит да въведеш правилния код.
Ако и тогава сбъркаш -> ще черпиш бира. Tongue
Цитирай
Thanks given by:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HvMhTpqY-Vk[/youtube]
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря за всичко...
Но, вече трети ден карам, и двата часа минаха отдавна, сигурно, а още код не иска...
Май ще се обръщам към Тишо, сериозно...
Цитирай
Thanks given by:
Rostislav написа:Благодаря за всичко...
Но, вече трети ден карам, и двата часа минаха отдавна, сигурно, а още код не иска...

Два часа включено.
Тоест като дадеш на контакт 2 часа без да изключваш, изключиш ли времето тече на ново. Wink
Цитирай
Thanks given by:
Tisho написа:
Rostislav написа:Благодаря за всичко...

Два часа включено.
Тоест като дадеш на контакт 2 часа без да изключваш, изключиш ли времето тече на ново. Wink

Е, аз си мислех, че си навърта "километраж", а, то, где бил, златния ключ към бараката!!!???
Това е съществено уточнение! Благодаря!!!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)