The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kожена тапицерия V40'97

#1
По заглавието става ясно че купувам кожена тапицерия за комбито ми.Държа да е комплект цялата заедно с панелите на вратите.Дали са съвместими S/V40 си нямам идея, ако някой има от S40 за продаване и е сигурен че ще стане на V40 няма проблеми да му я взема.Състоянието нека да е прилично, да е като нова няма как да стане но пък и да не е протрита особено на левия ръб на шофьорската седалка.Да няма скъсано, разпрано...допустимо е някъде да е позахабена но с мярка.
Цели седалки не ми предлагайте, вторични суровини не ми трябват.Тапицерията ще бъде изпратена по Еконт с наложен платеж с опция "Отвори и провери" или както беше там.
Не ми предлагайте и текстилна тапицерия, такава си имам от сивата но при нея няма екстрата зимата да ти замръзне "площта" за сядане или някоя булка да подскача лятото като седне и я опари по голите кълки :lol:
Цена гоним най-ниската, с други думи най-качествената тапицерия за най-малко пари, дори без пари, дори само с почерпка от ваша страна също е оферта, в краен случай мога да взема 20лв. за да се хвалите че сте ми продали тапицерия :mrgreen:
Внимателно със свалянето на халкичките да не скъсате усилващата лента.
Та така...
Пишете на Л.С. но ще ги проверявам през няколко дена.
V40 B4204S '97
Reply

#2
Обявата още е валидна.
V40 B4204S '97
Reply

#3
имам от s70 бежав кожен салон ако имаш интерес пиши
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)