The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с фабричната аудио система

#11
Колега пробвай да натиснеш панела отпред около дисплея с ръката.. натисни го на няколко места и виж дали не се променя нещо.. При мен така преди се получаваха странни неща с дисплея и когато натисна с ръката се оправя всичко...

Едва ли е това, но пробвай!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#12
Бушоните са описани тук: http://www.justanswer.com/volvo/1mao2-vo...ghter.html
Доколкото разбирам от тази тема: http://www.volvoforum.com/volvo-sedan/96...613-a.html като се извади бушонът, радиото се рестартира и ако има някакъв проблем/бъг, то той изчезва. Ако пак се появи, съветват да се направи софтуерен ъпдейт. Ако и с ъпдейт не става => кофти положение - ще трябва ново...
И 1 приятелски съвет - всичката тази информация излезна като написах в гугъл "volvo s60 radio fuse" и прегледах първите няколко линка. Знам, че форумът е за взаимопомощ и много пъти съм опирал до помощ от колеги, но това са лесни неща за намиране (не искам да засегна никого) Smile
Дано се оправи проблемът само с вадене на бушон!
2001 S80
Reply

#13
Благодаря ти колега. Снощи се порових по колата и в нета и аз попаднах на тези теми, като през това време си намерих и бушоните. Не писах тук , тъй като беше късничко. Сега видях, че и ти си се постарал да ми помогнеш. Принципно сам си върша работата и без да потърся тук-там не моля за помощ.Вчера така се случи :!: . Не се засягам защото и аз съм бил от твоята позиция.
Вчера махнах бушона, че да видим какво ще се получи. В това което намерих си пише ,че трябва да се махне бушона за повече от 30мин, за да има ефект.Общо взето колегите по шведските форуми описват това което и колегата marto4kata е намерил. Дано се ресетне системата. Ще пиша какво е станало
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#14
Ами това с бушона, беше първото мнение в темата де (моето) Big Grin И всеп ак дано подейства на колегата! Ако не казах ти колега, пробвай другото с натиска по панелка около дисплея...

Успех!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#15
In Flames Wrote:Ами това с бушона, беше първото мнение в темата де (моето) Big Grin И всеп ак дано подейства на колегата! Ако не казах ти колега, пробвай другото с натиска по панелка около дисплея...

Успех!
Да, така е Big Grin Само че тогава реших да махна клемата на акумулатора, че не знаех кой е бушона. Трябвало не 10 а поне 30мин да държа без ток колата.Така и аудиото щеше може би да се ресетне. Big Grin Поздрави
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#16
Сподели дали има резултати, че ми стана интересно. Тая електроника, като почне да "има" характер, може в лудница да вкара човек... При мен модулът беше проблемен само при температура под 5 градуса (на 6 градуса работи, а на 5 - не...).
2001 S80
Reply

#17
:mrgreen: Колеги,...работи.Метода с бушона даде резултат (поне за сега Confusedhock: ).Почти 18часа аудиото беше без захранване. Днес давам контакт и следя с половин око системата :? , дали ще проработи. Вече около 2 часа нямам проблеми.Странното е само че станциите не са се изгубили, а очаквах всичко да се ресетне.

Благодаря на всички за помощта която ми оказахте. Резултата беше неочакван, признавам си :!: Но имам едно на ум, че не всичко е наред с този проблем.
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#18
caby Wrote::mrgreen: Колеги,...работи.Метода с бушона даде резултат (поне за сега Confusedhock: ).Почти 18часа аудиото беше без захранване. Днес давам контакт и следя с половин око системата :? , дали ще проработи. Вече около 2 часа нямам проблеми.Странното е само че станциите не са се изгубили, а очаквах всичко да се ресетне.

Благодаря на всички за помощта която ми оказахте. Резултата беше неочакван, признавам си :!: Но имам едно на ум, че не всичко е наред с този проблем.

Браво, много се радва,че метода помогна!!!!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#19
Дайте ми го това HU,ще го накарам и родилните мъки да си изпее Big Grin
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#20
Big Grin ...оставил съм те за последно , че допра ли до тебе работата ще е сериозна Big Grin
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)