The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ

#1
Здравейте колеги.Имам проблем с колата, не иска да запали на таблото свети индикатора (кола с кръст върху нея) и не ми дава възможност да завартя стартера, като изгасне пали веднага, често ми го правеше тоя номер но все пак след време палеше, но днес отказа тотално.Колата е Volvo s40 diesel 2000 година ако някой може да помогхне ще ви бъда много благодарен.Благодаря
Reply

#2
Имобилайзера не разпознава ключа и блокира релето на стартера. Няма как да ти помогнем. Може би жичкаджия може да направи някакъв байпас на имобилайзера или в мото пфое да оправят ключовете което е много скъпо.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
Около ключалката на контактния ключ има една кръгла антена ( бобина ).
Слабо място на колите произведени преди 2000 , а (може и на твоята) е самия куплунг на тази антенка .
Провери там .
Успех !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#4
Проблема е по скоро в самия транспондер.Къде се намира колата?
Reply

#5
Колата е в чужбина, а предполагам този имобилайзер има и бушон, ако се неутрализира няма ли да се оправи.Благодаря
Reply

#6
не
Reply

#7
Транспордера(антената) на имобилайзера е един черен пръстен около контактния ключ но се вижда като се махнат корите на волана, от него излизат две жички и има наблизо букса, на мен там ми правеше проблем - почистих клемите, напръсках ги с контактен спрей и заспа, след това никакви проблеми.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#8
Ето я тази антена с чуждото име "транспондер" , в цял ръст .Ето го и куплунга набеден за повечето проблеми с нея .

   

   
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)