The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща 2013 година - записване.

И аз искам просто една стая от вили 2,3,4,9,12.Няма значение кой ще е в другата стая.Поздрави Wink

В такъв случай Вила 6 най-добре ще е да се заеме от цяла компания за трите стаи, иначе наистина не е рационално. Грешката е и в мен, че не видях на време табличката на Уискито за да мога по-рано да си преценя, но само за две нощувки 200 и кусур лева ми идват множко.
При това положение - мисля, че е напълно свободна така, че се уговаряйте 8-)
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

bell Wrote:В такъв случай Вила 6 най-добре ще е да се заеме от цяла компания за трите стаи, иначе наистина не е рационално. Грешката е и в мен, че не видях на време табличката на Уискито за да мога по-рано да си преценя, но само за две нощувки 200 и кусур лева ми идват множко.
При това положение - мисля, че е напълно свободна така, че се уговаряйте 8-)
kire]

[quote=Cavalera Wrote:
А говорено ли е за цените?

Да,отстъпката посочена в сайта ще е факт.
Arrow
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

Cavalera Wrote:Да обобщя списъка в хронологичен ред:
......
10. profyt » 13 Май 2013 21:03
За нас една стая във вила № 9 или № 12 и нощувки на 28 и 29. 06
........
Ако някой има да доуточнява нещо - сега е момента и да правим разпределението по стай

Аз съм записан за 9А, което ме устройва.
Обикновен простосмъртен с клубна карта.

и аз потвърждавам както е в таблицата за 4Б, нощувка в събота вечер. За съжаление ще пътувам петък и събота и няма да мога да се домъкна с караваната.

Аз като записан в 12Б там ли оставам?
За мен не е проблем и в другия хотел да се настаня, ако няма място в този. Smile

Време не остана и няма да е лошо да се уточнят нещата за да се избегнат разправиите на място.
Така като гледам исканията са предимно за двойни стай, а такива има 10 бр.

Защо да са 10 двойните стаи? Аз преброих доста повече:

Описание на вилите в комплекс "Ягодите":

Вили № 2, № 3, № 4
2 отделни стаи с по 2 легла, със самостоятелни бани и общ вход. = 6 двойни стаи

Вили № 9, № 12
2 отделни стаи със спални със самостоятелни бани и отделни входове. =4 двойни стаи

Вили № 8, № 10
2 отделни стаи с по 2 легла, със самостоятелни бани и общ вход =4 двойни стаи

Вили № 6
двуетажна вила. Първи етаж - хол с камина, баня с тоалетна. Втори етаж - 1 стая със спалня, 2 стаи с по 2 легла, баня с тоалетна, тераса. =2 двойни стаи

Общо 16 двойни стаи. И освен тях има стаи със спалня във вили 6, 1, 7, 11.

Поне така аз тълкувам информацията в сайта, която хич не е ясна, защото от друга страна пише, че: Във вили № 2,3,4,9 и 12 – нощуват двама човека
Във вили №1,7 и 11 – апартамент – нощуват максимум 4 човека и ползват хол с камина и климатик.
Във вили № 8 и 10 нощуват максимум 6 човека и ползват хол с камина, климатик.
Във вила № 6 нощуват максимум 8 човека и ползват хол с камина, климатик.

Има някакво противоречие. Да вземем вили 2,3,4,9,12 - от една страна пише, че има 2 отделни стаи с по 2 легла, а от друга, че в тези вили нощуват двама човека. Аз не мога да се оправя в този сайт. Може би са имали предвид, че нощуват двама човека в стая, а не във вила :roll: ?

vis Wrote:Защо да са 10 двойните стаи? Аз преброих доста повече
5 вили с по две двойни стай = 10 двойни стай. Останалото са апартаменти, където и цените са коренно различни.

Ами точно двойни стаи се водят и тези във вилите "Лукс" 6,8,10. И цените не са коренно различни, а 20-ина лева повече на стая. Аз като казвам, че искам двойна стая, нямам претенции в коя вила да бъде. Е, ако е в някоя от по-евтините 2,3,4,9,12, още по-добре. Но не съм от първите записали се, така че каквото ми се падне.

Но наистина - до 1-2 дни трябва да е ясно окончателното разпределение по стаи, защото в противен случай всеки ще се оправя на място.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)