The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за майстор, София

#1
Здравейте, (колеги)

Пиша го в скоби, защото все още не съм си официално Волвар, но съм си харесал кола (Ц70 купе '99) в София, кв. Илиянци, та си търся надежден майстор/сервиз, където да погледнат колата ОСНОВНО - турбина, двигател, скоростна кутия, спирачна система, ел., климатик...
На снимки, колата от обявата изглежда много добре, а и по телефона продавача (естествено) каза, че всичко и е наред (нов внос от Италия). И тъй-като колата не е регистрирана, варианта да я закарам в МотоПфое, остава единствено на платформа и т.н., което не е особен проблем, но все пак, моля, всеки, който има някой наум да свърши работата си отлично - да се отзове!

Ще пътувам обратно до Варна и не искам и да си помислям какво може да се случи, не дай Боже! При все, че нищо не разбирам от коли...

Благодаря предварително.

Поздрави,
Николай
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#2
Кога искаш да се организира огледа колега? (без скоби Wink )
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
Здравей, kire

Най-вероятно ще е през работен ден, за да мога да си сложа (евентуално) транзитни номера и да потегля за Варна. Ако трябва да съм по-коректен, вероятно в Понеделник (8 Юли)

Съвет, нещо ? : )
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#4
nickeyar Wrote:Здравей, kire

Най-вероятно ще е през работен ден, за да мога да си сложа (евентуално) транзитни номера и да потегля за Варна. Ако трябва да съм по-коректен, вероятно в Понеделник (8 Юли)

Съвет, нещо ? : )

Мога да видя колата "на живо" преди теб,и така да ти споделя първи мнения.
Мога да уговоря въпросния преглед в Мото Пфое.

п.п. ако искаш прати линк към обявата,за да може всеки който взима отношение по темата да знае за какво иде реч Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#5
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369679931449494&f1=details&slink=3bqx77">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3bqx77</a><!-- m -->

Хайде, момчета, зарадвайте ме!
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#6
Няма ли някой, който да сподели мнение ? Поне мъничко ? Всичко би било от полза!

Вече запазих час в МП-Люлин за понеделник и по всичко личи, че Ц-тката ще се гледа основно.
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#7
nickeyar Wrote:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...ink=3bqx77

Хайде, момчета, зарадвайте ме!
Колкото и да не ми се иска да го кажа, аз не бих взел решение да купувам точно тази кола.
Не съм я виждал на живо, но за 14 год. да е минала само 120 000 км ... надали. Да поддържаш скъпа кола за 7-8 000 км годишно е направо лукс :lol:
Вътрешните детайли - волан, ск. лост, шоф. седалка не изглеждат като за 120 000 км, по-скоро 320 000, защото съм виждал в МП V70 2000 год. на 325 000 км (дизел) и изглеждаше (на снимки и живо) доста по-добре.
Моята мина 150 000 км, но воланът, седалките, лостът и т.н. изглеждат като почти нови.
Отделно моторът е хубаво изчистен и намазан със силикон, но за 120 000 км поне трябваше да е малко прашен.
Не виждам смисъл да се лъже в км за една кола, освен ако не се цели продажба на всяка цена.
Лично аз (все пак не съм автоджамбаз) не бих пипал нищо по колата - манипулиране на километраж, миене на мотор и т.н., ако знам какво продавам ... дори да е над 200 или 300 000 км Wink
Но както Кирето каза - може да се организира един преглед в МП, близко са, а те ще кажат компетентно какво е положението.
Идеята ми е, че може да си купиш евтина кола, която да излезе двойно или тройно докато се приведе в подходящо техническо състояние.
УСПЕХ с покупката и дано скоро се похвалиш с нещо Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#8
Здравей, Dodo

Благодаря за мнението ти.
За километрите, едва ли има съмнение, че са манипулирани - разгледах останалите обяви на търговеца, и на всички коли, ниските километражи правеха впечатление.

Чудя се и аз какво да си мисля, но реално, не виждам друг модел, който да ме грабне, както този.
Запазих час в МП-Люлин, затова се надявам на тях, да погледнат всичко основно.
Иначе, честно казано, поне на снимки, колата изглежда много добре (отвън и отвътре). Вие сте хората с опит тук, не мога да оспорвам твърденията ви, но в крайн сметка ако двигател, турбина, трансмисия са наред, нямам какво повече да изисквам от кола на 14 години, за такива парички.
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#9
nickeyar Wrote:Здравей, Dodo

Благодаря за мнението ти.
За километрите, едва ли има съмнение, че са манипулирани - разгледах останалите обяви на търговеца, и на всички коли, ниските километражи правеха впечатление.

Чудя се и аз какво да си мисля, но реално, не виждам друг модел, който да ме грабне, както този.
Запазих час в МП-Люлин, затова се надявам на тях, да погледнат всичко основно.
Иначе, честно казано, поне на снимки, колата изглежда много добре (отвън и отвътре). Вие сте хората с опит тук, не мога да оспорвам твърденията ви, но в крайн сметка ако двигател, турбина, трансмисия са наред, нямам какво повече да изисквам от кола на 14 години, за такива парички.
Стискам палци изброените агрегати да са ОК, защото воланът, ск. лост и седалката могат да станат като нови срещу 4-500 лв. при хубав тапицер Wink
Най-важното е колата да бъде технически изправна, защото ВОЛВО се слави с издръжливост, но и със скъпа поддръжка - поне за оригинални части.
Всяка кола си има "детски болести" и определено в МП познават всичките такива и ще знаят какво и как да гледат.
УСПЕХ! Дано всичко да е наред и да се похвалиш Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#10
Да!

Със сигурност ще пиша! : )
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)