The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
лампа на таблото

#21
volvo850volvo Wrote:Махаш клемата минус за около 10 минути и ти се ресетва таблото, но грешките в компютъра ти остават. Ако искаш да направиш диагностика на колата си трябва да разполагаш с тестер и трябва да му разбираш.
Така може да си ресетнеш часовника и радиото, ама друго няма да стане!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#22
За новите и старите модели не знам, но в мен това става 95г. е моята.
Reply

#23
Колеги пъхам кабелчето в гнездо А2 натискам 4 пъти бутончето чакам лед светлината да светне червено,после натискам 1 път пак чакам да светне,после 5 пъти пак чакам да светне и послед натискам 1 път!!!
Аз така си изчистих лампа сервис и колата трябва да е запалена!!!Благодаря за информацията.
Reply

#24
Даваш на контакт и пъхаш кабелчето в А2.

Натискаш бутона за около секунда - изобразява се грешката или първата от грешките. Повтаряш процедурата с натискането за секунда докато прочетеш всички грешки и започнат да се повтарят. Не е лошо да си ги запишеш някъде.

След като си прочел всички грешки, натискаш бутона за 5-7 секунди и го пускаш. След много кратко време светодиода светва, при което натискаш за нови 5-7 секунди.

Проверяваш отново за грешки с натискане на бутона за 1 секунда. Би трябвало да ти излезе код 1-1-1, т.е. грешки липсват.

Не е лошо да покараш няколко километра и отново да провериш за грешки.
Reply

#25
Пробвах 3 пути и не се получи грешката си стои!!!Ще я покарам и ше пробвам пак дано да стане!!!Мерси колега Smile))
Reply

#26
Аз си мислех че е от дебитомер или ламбда сонда!!!Но колата си върви нормално няма проблеми.
Reply

#27
Колега, вероятно не си направил нещо както трябва. Задължително първо трябва да изчетеш всички грешки, за да можеш да ги изчистиш. Запиши си и кодовете на грешките, за да се ориентираш към евентуалния проблем, а може да ги напишеш и тук.

Десетки са възможните проблеми, които водят до светването на въпросната лампа. Списък с кодовете за грешки можеш да видиш тук. Всички грешки в червено водят до светване на лампата.
Reply

#28
Колега пробвах два пъти лампата не изгасна,след като покарах колата лампата изгасна!!!В момента нищо не свети Smile)Мерси многоSmile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)