The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rofaudio Volvo S60/V70 2001-2004 double din dvd player???

#1
Здравейте на всички,

Първо ви пожелавам безаварийно каране.
Искам да попитам какво мислите за китайски ОЕМ double din dvd player, който се вгражда в колата. По конкретно имам предвид това:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.alibaba.com/product-gs/742764681/Rofaudio_Volvo_S60_V70_2001_2004.html">http://www.alibaba.com/product-gs/74276 ... _2004.html</a><!-- m -->

Някой има ли представа дали е добър избор и дали е добре съвместимо с моето волво 2002г с60 2.4 бензин с газов инжекцион? Могат ли да се слагат карти допълнително и как? Може ли на диск да си запиша да кажем друга GPS програма като IGO и да върви на плейъра?

Бих оценил всякакви мнения. Big Grin

Благодаря предварително.
Reply

#2
От това описание единственото което разбирам, че има дисплей и може да се сложи в волво.
Намери някой по-свястен дилър, с този ще имаш ядове ако го поръчаш оттам. Smile

И задължително искай някакво читаво описание. Преди да купиш, защото китаеца си е китаец. Smile
Reply

#3
от alibaba вероятноста а изгориш е много голяма, повечето неприемат paypal, аз поедно време се бях засилил за такова, но много ми се струваха рисковани. викам им какъв цвят е, че има s60 с черно табло и с по сиво( като моето), те ми отговарят каквото искаш такова ще ти направим, но първо превода.... викам абе я си......
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#4
Да, определено сте прави че трябва да се внимава. Иначе попитах дилъра за по подробни спецификации и чакам отговор. Това което разбрах е че приемат пейпал като опция за плащане и както дилъра ми отговори :

hanks for your enquiry from alibaba.

Very honored to introduce Volvo ROF-1617VS dvd to you. kindly check details as below :


Regarding price

1, ROF-1617VSS=car dvd for Volve = 300usd/unit =( dvd+gps+ipod+bluetooth+steering wheel control + PIP + 6 disc )

2, we offer 2 gb sd card with Bulgaria and Europe map(including Greece you asked) decoded map software = 10usd/pc

3, we offer OEM reversing camera = 20 usd/unit ( waterproof + night vision + 170°wide view angle )

4,shipping cost to Bulgaria by DHL is 87usd .Very fast delivery to your house directly,takes about 5-6 days only.

Попитах за по подробни спецификации понеже ме притеснява това дали софтуера на GPS навигацията ще е читав. Дано да е някои добър като SYGIC или IGO поне и да не е някакво дърво?...Някой ако знае нещо повече по въпроса може да ми пише.

Ще разказвам като има повече подробности. бЛАГОДАРЯ за отговора.

Весело Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)