The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canbus Function Extender S60, S80, V70/XC70, XC90

#11
stefi_pavlov Wrote:баси тая мойта кола след 1 - 2 години трябва да я пускам за продажба в изложението в Дубай, тя ще стане златна. сега си поръчах и чакам да дойде един Yatour, и след това ще е това чудо. като се замисля колко съм набил в нея като неща който не са били необходими ми се плаши окото, ама нали викат кеф цена няма Smile
Вече има няколко нови езика за допълнителното меню - Чешки, Португалски ... като стане и с арабски, направо я продавай :mrgreen:
btw ... в момента имат Коледна промоция на 180 евро (без доставка), така че сега е моментът да скачате в джаза :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
Вчера получих e-mail, че допълнително вече получавам 5% отстъпка (като редовен клиент), което прави цената на модула в момента около 170 евро + около 20 евро доставка и застраховка на пакета.
При желание на някой, ще черпя една отстъпка Wink
Направихте ли подарък на любимия си автомобил вече :mrgreen:
Весели празници!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#13
Dodo 155 Wrote:Вчера получих e-mail, че допълнително вече получавам 5% отстъпка (като редовен клиент), което прави цената на модула в момента около 170 евро + около 20 евро доставка и застраховка на пакета.
При желание на някой, ще черпя една отстъпка Wink
Направихте ли подарък на любимия си автомобил вече :mrgreen:
Весели празници!
Влади то както е тръгнало накрая ще искат сигурно и да ти дават по някои лев да им ги тестваш Big Grin
Reply

#14
dodomatev Wrote:
Dodo 155 Wrote:Вчера получих e-mail, че допълнително вече получавам 5% отстъпка (като редовен клиент), което прави цената на модула в момента около 170 евро + около 20 евро доставка и застраховка на пакета.
При желание на някой, ще черпя една отстъпка Wink
Направихте ли подарък на любимия си автомобил вече :mrgreen:
Весели празници!
Влади то както е тръгнало накрая ще искат сигурно и да ти дават по някои лев да им ги тестваш Big Grin
С холандците си комуникираме много добре - някои от функциите са моя и на Carburettor предложения Wink
Сега чакам да видя темп. на масло и налягане на турбото на DIM-a Smile
Момчетата хвърлят много усилия, но по мои наблюдения, са насочили енергията си към мултимедийни решения - DVD, TV, Bluetooth, AUX, i-phone и т.н. интерфейси Wink Явно това се търси на запад ... от скоро има португалски и чешки език, което ме навежда на мисълта, че доста клиенти от посочените държави проявяват интерес. Сам се сещаш, че на български език менюта надали ще има някога :mrgreen: :lol:
CFE-то са го развили достатъчно, за да се продава лесно, макар на мен да ми се иска още Smile
BG VOLVO Member #00409
Reply

#15
А, дали софтуера може да ми обърне борд-компютъра на ХС90ката от Мили/галон в Л/100км, че ми е канадска версия и ме дразни?
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#16
angel4o Wrote:А, дали софтуера може да ми обърне борд-компютъра на ХС90ката от Мили/галон в Л/100км, че ми е канадска версия и ме дразни?
Не, единствено допълнителните менюта може да се програмират с "наши" стойности - скорост, темп. на водата, темп. на въздуха в купето, волтаж, ускорение, обороти на двигателя ... може би пропускам нещо :roll:
За съжаление мисля, че твоето табло не може да се програмира за европейските единици дори и в МП ... трябва да провериш там, но предполагам, че цената няма да е малка.
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#17
Dodo 155 Wrote:
dodomatev Wrote:
Dodo 155 Wrote:Вчера получих e-mail, че допълнително вече получавам 5% отстъпка (като редовен клиент), което прави цената на модула в момента около 170 евро + около 20 евро доставка и застраховка на пакета.
При желание на някой, ще черпя една отстъпка Wink
Направихте ли подарък на любимия си автомобил вече :mrgreen:
Весели празници!
Влади то както е тръгнало накрая ще искат сигурно и да ти дават по някои лев да им ги тестваш Big Grin
С холандците си комуникираме много добре - някои от функциите са моя и на Carburettor предложения Wink
Сега чакам да видя темп. на масло и налягане на турбото на DIM-a Smile
Момчетата хвърлят много усилия, но по мои наблюдения, са насочили енергията си към мултимедийни решения - DVD, TV, Bluetooth, AUX, i-phone и т.н. интерфейси Wink Явно това се търси на запад ... от скоро има португалски и чешки език, което ме навежда на мисълта, че доста клиенти от посочените държави проявяват интерес. Сам се сещаш, че на български език менюта надали ще има някога :mrgreen: :lol:
CFE-то са го развили достатъчно, за да се продава лесно, макар на мен да ми се иска още Smile
Споделям мнението ти Влади.Всичко в тази кутийка функционира Безпогрешно.Дано да продължат да развиват функцийките и скоро да имаме още инфо на дисплея Smile
Reply

#18
Смяната е възможна, дори и радиото се прави да работи и на четни честоти. За момента в Пловдив не успях да намеря сервиз(освен МП), който да има VIDA, която е нужна за тази цел. До колкото ми обясниха се обновявал целия софтуер(явно има възможност и за по-нови ROM-ове). Отговор на запитването ми за цена на тази услуга не съм получил все още, според мой познат, бивш служител там, малко над 300лв. Замислям се дали да не забия един Дайс и да си реша проблема...
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#19
Колега няма да стане с VIDA-та, или поне няма да имаш такива права на нея, само Мото-Пфое са оторизирани Wink
Reply

#20
angel4o Wrote:Смяната е възможна, дори и радиото се прави да работи и на четни честоти. За момента в Пловдив не успях да намеря сервиз(освен МП), който да има VIDA, която е нужна за тази цел. До колкото ми обясниха се обновявал целия софтуер(явно има възможност и за по-нови ROM-ове). Отговор на запитването ми за цена на тази услуга не съм получил все още, според мой познат, бивш служител там, малко над 300лв. Замислям се дали да не забия един Дайс и да си реша проблема...
Само официалните сервизи имат достъп до сървъра с "applications" за Волво Wink
И да си вземеш, освен диагностика и някои малки промени на вече инсталирани програми по модулите, друго няма да можеш да направиш с въпросната VIDA. Дори неофициалната версия не може да прави някои настройки!
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)