The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
тема за размисъл

#11
Аз съм за 22.04. А за среща с преспиване по Балкана отдавна се говори, ама само се говориSmile

unicata Wrote:ти мен не ме мисли, Тая каса на минус нема да излезе(иначе къв бирник съм :-))
Те това е ДУМА!!!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#12
Аз съм за 22.04. А за среща с преспиване по Балкана отдавна се говори, ама само се говориSmile

unicata Wrote:ти мен не ме мисли, Тая каса на минус нема да излезе(иначе къв бирник съм :-))
Те това е ДУМА!!!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#13
аз по принцип съм авит за 22-ри обаче нямам идея дали ще сме загасили до тогава, иначе се падам нощтна на 21-ви(което е събота) и няма да мога да дойда ако работим.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#14
аз по принцип съм авит за 22-ри обаче нямам идея дали ще сме загасили до тогава, иначе се падам нощтна на 21-ви(което е събота) и няма да мога да дойда ако работим.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#15
Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2:
Mishell Wrote:Аз съм за 22.04. А за среща с преспиване по Балкана отдавна се говори, ама само се говориSmile

unicata Wrote:ти мен не ме мисли, Тая каса на минус нема да излезе(иначе къв бирник съм :-))
Те това е ДУМА!!!

лелееееееееееее и тук вече има корупция и укриване на доходи. #-o :-k Confusedcratch: заформи се заговор на високо ниво Confusedilent:

Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#16
Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2:
Mishell Wrote:Аз съм за 22.04. А за среща с преспиване по Балкана отдавна се говори, ама само се говориSmile

unicata Wrote:ти мен не ме мисли, Тая каса на минус нема да излезе(иначе къв бирник съм :-))
Те това е ДУМА!!!

лелееееееееееее и тук вече има корупция и укриване на доходи. #-o :-k Confusedcratch: заформи се заговор на високо ниво Confusedilent:

Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2: Confusedpam2:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#17
Хайде решавайте, че аз на 1-ви май съм в СФ после пак от 7-ми до 12-ти. Ако е в тоя промеждутък ще има гости от Варна. А кокото до срещата с преспиване и на мен ми се иска ама много трудна работа, пък кой знае може и да успея.
Reply

#18
Хайде решавайте, че аз на 1-ви май съм в СФ после пак от 7-ми до 12-ти. Ако е в тоя промеждутък ще има гости от Варна. А кокото до срещата с преспиване и на мен ми се иска ама много трудна работа, пък кой знае може и да успея.
Reply

#19
Хора,какво става в крайна сметка за кога се организира срещата ????
Reply

#20
Хора,какво става в крайна сметка за кога се организира срещата ????
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)