The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София 27.10.2013г

#11
bell Wrote:
Yankov Wrote:По темата искам да споделя нещо:
Аз имах един "проблем" на първата (всъщност и единствена) среща, на която присъствах.
А именно - имената на колегите, скрити зад Nickname-ите, които всъщност Nicknames аз познавам тук във форума.
Мислено ли е по въпроса как да се представим един на друг на тези срещи, като за първо впечатление да прави Nickname...а в последствие и имената?
Ако не е, аз мога да предложа всеки да си направи "бадж" (може всъщност този бадж да е с рекламното лого на клуба...и да се раздава заедно с химикалките и календарите...нека членовете на клуба решат това).
Идеята ми - всеки бъдещ гост (дай Боже все повече и повече) да не изпадат в моето положение когато аз дойдох за първи път...а именно всички си говорят един с друг на групички, а аз като кутре обикалям насам натам. Добре, че съм си малко по-нахален, та уцелих Влади (Dodo 155)...и от там вече нещата станаха по-интересни Smile
Поздрави и успешен ден !
Янков

И аз ще дойда в неделя.
Верно хортуваш колега Янков - баджове едно време имаше и бяха направени и раздадени. Но после тази традиция като че ли отмря. А и беше мъничко гротескно да се разхождаме по НИМ сякаш сме на конференция :lol:
На мен ми се върти из главата идеята на всяка кола от вътре да се оставя накакъв знак кой съфорумец или клубар, или и двете я кара и е на срещата. Аз също правя връзка между никнеймове и фейсове на доста малка част от присъстващите, за съжаление ....
'Па ние шсме си на конференция разбииши... 8-)
Всяка идея е добра, стига да мога да ви разпознавам след осъществяването и. А не като миналия път да обикалям кат' цветарка и да питам "ти кой си" :mrgreen:
Ахх, как нямам търпение да се видим, да се запознаем...да обърнем някое друго лафче/идея...или чашка...
И те така...
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#12
Stanchoni Wrote:
bell Wrote:
Yankov Wrote:По темата искам да споделя нещо:
Аз имах един "проблем" на първата (всъщност и единствена) среща, на която присъствах.
А именно - имената на колегите, скрити зад Nickname-ите, които всъщност Nicknames аз познавам тук във форума.
Мислено ли е по въпроса как да се представим един на друг на тези срещи, като за първо впечатление да прави Nickname...а в последствие и имената?
Ако не е, аз мога да предложа всеки да си направи "бадж" (може всъщност този бадж да е с рекламното лого на клуба...и да се раздава заедно с химикалките и календарите...нека членовете на клуба решат това).
Идеята ми - всеки бъдещ гост (дай Боже все повече и повече) да не изпадат в моето положение когато аз дойдох за първи път...а именно всички си говорят един с друг на групички, а аз като кутре обикалям насам натам. Добре, че съм си малко по-нахален, та уцелих Влади (Dodo 155)...и от там вече нещата станаха по-интересни Smile
Поздрави и успешен ден !
Янков

И аз ще дойда в неделя.
Верно хортуваш колега Янков - баджове едно време имаше и бяха направени и раздадени. Но после тази традиция като че ли отмря. А и беше мъничко гротескно да се разхождаме по НИМ сякаш сме на конференция :lol:
На мен ми се върти из главата идеята на всяка кола от вътре да се оставя накакъв знак кой съфорумец или клубар, или и двете я кара и е на срещата. Аз също правя връзка между никнеймове и фейсове на доста малка част от присъстващите, за съжаление ....

Трябва да ти кажа че според мен си твърде близо до идеята... Smile . Та какво имам аз в предвид - преди много време на една среща,на един язовир, с едни готини хора се появи на среща една дама с едно зелено Волво и ...., с номера с нейния никнейм във форума. Тогава с нея коментирахме възможноста и аз да си направя такива,но по една или друга причина това не стана. Сега четейки поста на колегата Янков виждам колко е прав и се замислям че точно поради тази причина доста от хората които са идвали на среща на клуба не идват втори път, просто им е трудно да се впишат в обстановката с хора които се познават отпреди,а и да намерят правилните хора според интересите си. Когато това не стане според мен доста от тези хора не идват на следваща среща понеже не са намерили нужното внимание.

Въпросните номера лесно се поставят върху предния алуминиев номер на автомобила,а в последствие и лесно се свалят и скриват в багажника до следващата среща. Wink Аз преди време бях попаднал на рекламна къща която изработва такива, а и доста хора около мен включително и колегата от Хасково на последната среща във Велико Търново донесе аксесоари изработени от негов приятел който се занимава с това. Тук в Зарата има едни хора на които съм ползвал услугите във връзка с изработване на рекламни материали и ще поразпитам и аз да видя какво може да се направи и на каква цена.
Звучи интересно, може и да е полезно както казваш Станчони, макар да мисля, че ако човек има желание ще се вклини в непозната среда, аз на първата си варненска среща не познавах никой от двадесетина човека, после и на националната в Трявна не познавах кой знае колко хора, но не е било проблем. Все пак всеки е посрещнат добре, именно за това и съм повторил Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#13
Дидо,ако става въпрос за вклиняване или за "разузнаване с бой" какъвто е един военен термин проблем няма за никого,все пак всички сме възрастни хора. Мисля че колегата имаше в предвид че когато искаш да се видиш с точно определен човек от форума, а знаеш само ника му е някак кофти да обиколиш всички 20-30 човека и да питаш всеки кой е. Далеч съм и от мисълта че се харесвам на всички,а и не го целя,но реалноста е че на срещите поради тази причина,а и поради различните интереси на всеки хората се делят на групички. Това за което си говорим е само идея която както всичко в този форум и клуба не е задължителна за никого и който желае може да не я сподели. Всъщност си мисля че мога да реализирам въпросната идея почти за без пари,но нека да не избързвам за сега.

п.п. Като се замисля ако се съди по колите мен и теб на която и среща да присъстваме е трудно да ни обърка човек, но това е една друга тема. Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#14
raceteam Wrote:Мен всички ще ме познаете като видите малко Нисанче да се вре между Волварите.....еми аз съм :oops:

Да, ама не! Нисаните ще са два! Ще объркаме врага!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#15
NASKO1973 Wrote:
raceteam Wrote:Мен всички ще ме познаете като видите малко Нисанче да се вре между Волварите.....еми аз съм :oops:

Да, ама не! Нисаните ще са два! Ще объркаме врага!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#16
NASKO1973 Wrote:
raceteam Wrote:Мен всички ще ме познаете като видите малко Нисанче да се вре между Волварите.....еми аз съм :oops:

Да, ама не! Нисаните ще са два! Ще объркаме врага!

де по капли де ... Big Grin :lol: Big Grin :evil:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#17
bell Wrote:
NASKO1973 Wrote:
raceteam Wrote:Мен всички ще ме познаете като видите малко Нисанче да се вре между Волварите.....еми аз съм :oops:

Да, ама не! Нисаните ще са два! Ще объркаме врага!

де по капли де ... Big Grin :lol: Big Grin :evil:

И едно БМВ ще дойде, аз ще съм Big Grin :evil:
Volvo S40, 1.9 TDI, 1996, D4192T
[Image: ab200757.gif]

Клубна Карта No. 00390
Reply

#18
Ясно !
Значи ако реша да дойда ще е с Маzda 626 Coupe.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#19
mevdo Wrote:Ясно !
Значи ако реша да дойда ще е с Маzda 626 Coupe.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Е, аз какво сега CASE-а ли да паля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#20
NASKO1973 Wrote:
raceteam Wrote:Мен всички ще ме познаете като видите малко Нисанче да се вре между Волварите.....еми аз съм :oops:

Да, ама не! Нисаните ще са два! Ще объркаме врага!
Хахаха да колега, но твоето е голямо Нисанче.....Моето малко (оххх още не мога да свикна с размерите след 850-ката Sad )
За номерата на колата не съм сигурен, че е добра идея по простата причина, че даже да ми пише ника аз като се шляя между другите коли....ходи ме разбери кой съм. Big Grin
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)