The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6-ти май варна ще празнува ВОЛВО победоносец

#1
доколкото си спомням срещата ще е или на същото място или на аладжата"
смятам кадето и да е да организираме едно почистване на терена.от мен чувалите за боклука ,някой да вземе ръкавици ама да внимава,че по магазините са пуснали по две леви
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#2
доколкото си спомням срещата ще е или на същото място или на аладжата"
смятам кадето и да е да организираме едно почистване на терена.от мен чувалите за боклука ,някой да вземе ръкавици ама да внимава,че по магазините са пуснали по две леви
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#3
Аз предлагам всеки да си купи ръкавици че освен че продават по две леви има и размери. Big Grin
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#4
Аз предлагам всеки да си купи ръкавици че освен че продават по две леви има и размери. Big Grin


Attached Files
.rar   Volvo-Plovdiv 21.09.08.rar (Size: 4.74 MB / Downloads: 3)
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#5
абе май на никой не му се чисти!но като гледах плажа пред буната ...........свят ми се зави.колкото и нивен да е мирогледът ми........а той е на принципа :дай за да дадем" си мисля ,че ако поочистим плажчето (10-15 мин. работа)масите ни ще бъдат подредени по то ва време и няма да се повтори данданията аз и мевдо да чистим маса а сервитьорчето да се скатава.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#6
абе май на никой не му се чисти!но като гледах плажа пред буната ...........свят ми се зави.колкото и нивен да е мирогледът ми........а той е на принципа :дай за да дадем" си мисля ,че ако поочистим плажчето (10-15 мин. работа)масите ни ще бъдат подредени по то ва време и няма да се повтори данданията аз и мевдо да чистим маса а сервитьорчето да се скатава.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#7
в този ред на мисли(подпларени с бутилка бира 1л.и 1-2 малки водки)ще продължа:когато станем РЕДОВНИ членове на ОТБОРА--платим си чл. внос и получим чл.карти --имаики правото да представляваме това сдружение(волво клуб) най-вероятно чрез лицето МЕВДО ,и тъй като този плаж е не охраняем,що не вземем да го вземем (савата) на концесия(от мен 2 джета БОМБАРДЕЕР )и да си сложим табелите ( )туй го оставям на вас . и да си джиткаме славната А?????
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#8
в този ред на мисли(подпларени с бутилка бира 1л.и 1-2 малки водки)ще продължа:когато станем РЕДОВНИ членове на ОТБОРА--платим си чл. внос и получим чл.карти --имаики правото да представляваме това сдружение(волво клуб) най-вероятно чрез лицето МЕВДО ,и тъй като този плаж е не охраняем,що не вземем да го вземем (савата) на концесия(от мен 2 джета БОМБАРДЕЕР )и да си сложим табелите ( )туй го оставям на вас . и да си джиткаме славната А?????
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#9
miro343 Wrote:.......от мен 2 джета БОМБАРДЕЕР ..........

Ехааааа! Мога ли да си уредя едно-две кръгчета?!? Цялата идея си е добра, ама туй с джетовете ми е мерак от не знам си кога, но пусто портмоне все не е успявало досега да се отвори още малко, та да си повозя и аз д....о на такова сладурче Sad
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply

#10
miro343 Wrote:.......от мен 2 джета БОМБАРДЕЕР ..........

Ехааааа! Мога ли да си уредя едно-две кръгчета?!? Цялата идея си е добра, ама туй с джетовете ми е мерак от не знам си кога, но пусто портмоне все не е успявало досега да се отвори още малко, та да си повозя и аз д....о на такова сладурче Sad
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)