The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6-ти май варна ще празнува ВОЛВО победоносец

#21
Май срещата остава пак на същото място както до сега. Ама нещо много малко хора пишат, пишете бе хора не ги жалете тия клавиатури, те са това :lol:
Reply

#22
Май срещата остава пак на същото място както до сега. Ама нещо много малко хора пишат, пишете бе хора не ги жалете тия клавиатури, те са това :lol:
Reply

#23
Срещата си е на старото добре познато място ! Пък за писането на Миро и Абоната ше им дърпаме ушите / аз на Миро му ги дръпнах днеска само словесно, проявявайки великодушие щот беше болен/ за това дето спамят темата с разни джетове и сърфове и закачки за вазелин на отсрещния / Турския/ бряг!!!

Варналии,Гальо,Стефане стягайте се време не остана, аз ше нося пресен лук за салатката, Миро ше носи джин а който дойде последен ще плати агнетата, щото иначе няма да я бъде!

Бъдете сериозни - на срещата ще попълваме молбички за членство и ще ги пращаме на колегите в София! Без тези дето вече са попълнили - те си знаят кои са! Аре че ми се стопли ракията!!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#24
Срещата си е на старото добре познато място ! Пък за писането на Миро и Абоната ше им дърпаме ушите / аз на Миро му ги дръпнах днеска само словесно, проявявайки великодушие щот беше болен/ за това дето спамят темата с разни джетове и сърфове и закачки за вазелин на отсрещния / Турския/ бряг!!!

Варналии,Гальо,Стефане стягайте се време не остана, аз ше нося пресен лук за салатката, Миро ше носи джин а който дойде последен ще плати агнетата, щото иначе няма да я бъде!

Бъдете сериозни - на срещата ще попълваме молбички за членство и ще ги пращаме на колегите в София! Без тези дето вече са попълнили - те си знаят кои са! Аре че ми се стопли ракията!!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#25
вие като пращате молбите да не забравите да прикачите по една снимка с към тях, да е с размери 2/3 см, а за парите вие си знаете :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
вие като пращате молбите да не забравите да прикачите по една снимка с към тях, да е с размери 2/3 см, а за парите вие си знаете :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#27
Знам, че извинението е второ нахалство, но все пак се извинявам, шЪ си взема поука :oops:
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply

#28
Знам, че извинението е второ нахалство, но все пак се извинявам, шЪ си взема поука :oops:
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply

#29
Последно 14:00 часа зад стадион Варна (бивш Юри Гагарин)
нал тай
И да идвате щот шъ въ изплюшта. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПС: 13:00 Автомивка "Перфект" срещу затвора, зад бензиностанцията на Петрол до ДАП-а, да си изкъпете колите бързо и ефективно и да няма: "Чаках до сега да ми измият колата"
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#30
Последно 14:00 часа зад стадион Варна (бивш Юри Гагарин)
нал тай
И да идвате щот шъ въ изплюшта. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПС: 13:00 Автомивка "Перфект" срещу затвора, зад бензиностанцията на Петрол до ДАП-а, да си изкъпете колите бързо и ефективно и да няма: "Чаках до сега да ми измият колата"
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)