The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HU-555

#1
Колеги,моля за мнение:Личното ми V40 e оборудвано с HU-555 - втора степен - със 7 високоговорителя.В ръководството на автомобила пише,че има и оборудване трета степен - седем говорителя И външен усилвател.Ако реша да сложа усилвател,трябва ли да се сменят говорителите? Ще има ли ефект въобще от усилвател със старите говорители? :?
Reply

#2
pliva Wrote:Колеги,моля за мнение:Личното ми V40 e оборудвано с HU-555 - втора степен - със 7 високоговорителя.В ръководството на автомобила пише,че има и оборудване трета степен - седем говорителя И външен усилвател.Ако реша да сложа усилвател,трябва ли да се сменят говорителите? Ще има ли ефект въобще от усилвател със старите говорители? :?
Здравей Smile
Аз съм с HU-655 и съм с оригиналните говорители (системата до колкото знам е 4х25). На моята реших да си сложа допълнителен субуфер и да ти кажа честно съм доста доволен и не ми се налага смяна на говорителите. Та, ако усилвателя е външен както моя няма да ти трябва да си сменяш оригиналните говорители, но като го сложиш този усилвател ще трябва да му закачиш или субуфер или други говорители. Тези оригиналните ще си ги оставиш свързани към радиото, а новите към външния усилвател. И ефект ще има от усилвателя Smile .Ако обаче решиш да сменяш радиото с друго вече трябва да се огледат мощностите Smile
п.п. Ако искаш мога да ти направя клип и да ти покажа как свири с външен усилвател и без външен усилвател Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#3
mar7ooo_92 Wrote:
pliva Wrote:Колеги,моля за мнение:Личното ми V40 e оборудвано с HU-555 - втора степен - със 7 високоговорителя.В ръководството на автомобила пише,че има и оборудване трета степен - седем говорителя И външен усилвател.Ако реша да сложа усилвател,трябва ли да се сменят говорителите? Ще има ли ефект въобще от усилвател със старите говорители? :?
Здравей Smile
Аз съм с HU-655 и съм с оригиналните говорители (системата до колкото знам е 4х25). На моята реших да си сложа допълнителен субуфер и да ти кажа честно съм доста доволен и не ми се налага смяна на говорителите. Та, ако усилвателя е външен както моя няма да ти трябва да си сменяш оригиналните говорители, но като го сложиш този усилвател ще трябва да му закачиш или субуфер или други говорители. Тези оригиналните ще си ги оставиш свързани към радиото, а новите към външния усилвател. И ефект ще има от усилвателя Smile .Ако обаче решиш да сменяш радиото с друго вече трябва да се огледат мощностите Smile
п.п. Ако искаш мога да ти направя клип и да ти покажа как свири с външен усилвател и без външен усилвател Smile
Smile Здравей и благодаря за мнението!Не,няма да сменям радиото.Просто се чудех дали ако сложа оригинален усилвател от Волво ще има някакъв ефект с тези говорители.То седмия,в багажното отделение си е доста голям!Но служебното ХС70 е с премиум саунд система и разликата е огромна,като седна в моето си!Но поне до пролетта няма да предприемам нищо.Благодаря ти отново! Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)